Son Dakika

“Tüm Gayretimizle Çalışacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını 15 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında yapabileceklerini söyledi

Bu haber 941 kez okundu.
Yazı Boyutu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını 15 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında yapabileceklerini söyledi. 

Altan, Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi olmak isteyen adayların resmi başvurularını gerçekleştirmek için bekledikleri genelge yayınlandığını aktardı. 

Altan, “Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanlığı olarak 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili partimize yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvim belirlenmiştir. Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatlarını 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinden itibaren almaya başlayacağız. 

Başvuruları 15 Aralık 2018 Cumartesi gününe kadar kabul edeceğiz. Partimizden aday adayı olmak isteyenler bağlı bulundukları il, ilçe ve belde teşkilatlarına bu tarihler arasında başvuruda bulunabilirler. 

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisini ülke yönetimine taşıyacağız. Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklayacağız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir” dedi.


Bu haber 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.