Son Dakika

"EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ"

Ensar Vakfı Yozgat Şube Başkanı Hüseyin Durusoy ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kadir Çakır'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Bu haber 318 kez okundu.
Yazı Boyutu

Ensar Vakfı Yozgat Şube Başkanı Hüseyin Durusoy ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kadir Çakır'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ensar Vakfı Yozgat Şube Başkanı Hüseyin Durusoy vakıf çalışmaları hakkında Vali Çakır’a bilgiler vererek, görevinde başarılar diledi. 

Durusoy, “Vakfımızın öncelikli meselesi, insanımızın düşünce, ilim ve ahlak kalitesini yükseltmektir.

 Vakıf olarak, ülkemiz insanının kalitesini arttırmak için hizmet üreten bir vakıf olmak vizyonunu benimsedik. Bu amaç doğrultusunda eğitim çalışmalarına ve destek seminerlerine öncelik vererek halka hizmet, hakka hizmet düsturu ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnsanlığın, insanlık tarihi boyunca geliştirmiş olduğu yüce değerlerden biri, hiç şüphesiz, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun sembolü olan vakıflardır. Yaşanabilir bir geleceğin inşası için, eğitim önceliğimizdir” dedi. 

Tüm çalışmaların takipçisi olacağını dile getiren Vali Çakır,” Ben de Yozgat Valisi olarak çalışmaların içerinde bizzat bulunacağım. 

Benim kapım 24 saat açık sıkıntı ve .sorunları birlik ve beraberlik içerisinde aşacağımıza eminim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Vali Çakır, Ensar Vakfı’nın yapmış olduğu çalışmalar için teşekkürlerini iletti.


Bu haber 12 Kasım 2018 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.