Son Dakika

Farklı Kültürler Tanıtılıyor

Çavuşoğlu Turizm yapmış olduğu yenilikler ile Yozgat’a farklı bir kültürü getirmenin sevincini yaşıyor

Bu haber 397 kez okundu.
Yazı Boyutu

Çavuşoğlu Turizm yapmış olduğu yenilikler ile Yozgat’a farklı bir kültürü getirmenin sevincini yaşıyor.

Çavuşoğlu Turizm işletme sahibi Mehmet Dişli,” 2011 yılın da hazır bulunan bir hava yolu firmasının devriyle tarafımıza geçti. Geçen 7 yıl zarfın da yapmış olduğumuz faaliyet ile Yozgat’a farklı bir kültürü getirmenin sevincini yaşıyoruz” dedi.

Yozgatlı vatandaşların seyehat ve gezi problerini yok etme çabası içinde olduklarını belirten Dişli,” Yozgat’ta yazın ve kışın özellikle ögrencilerimizin ve yerli halkımızın seyehat ve gezi problemlerini yok etme çabası içerisindeyiz. Yapmış olduğumuz gezi programlarından başarı elde etmemizin en büyük destekçisi vatandaşlarımızdır. Bu yolda daha da başarı olmamız için gerek Yozgat’ta okumak için gelen öğrencilerimizin gerekse Yozgat halkımızın desteklerine ihtiyacımız büyük. Yaklaşık bir aydır gezi turlarımız yapmaya başladık. Turlarımızın içersinde Çanakkale, İzmir, Eskişehir, Nevşehir, Mersin, Samsun, Safranbolu, Karadeniz turları ve Doğu turları bulunmakta” ifadelerine yer verdi.

YOLCU SIKINTIMIZ VAR

Yeteri kadar talep görmemesi kalite standartlarını ön plana çıkarmadığını ifade eden Dişli,” Kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Fakat yolcu sayımızın az olması kalite standartlarımızı ön plana çıkartmıyor. Bizim amacamız hafta da en az bir otobüsü gezi turuna çıkartmak. Ama henüz vatandaşlarımızın yoğun bir talebini göremediğimiz için büyük otobüsler yerine 19-22 kişilik minibüsler ile gezimizi yapıyoruz bu da kalite standartlarımızı göz önüne çıkartmıyor” şeklinde konuştu.

“HAFTA SONLARI 

CAN SIKINTISI 

YAŞAMAYIN”

Dişli,” Yozgat’ta yaklaşık 15 bin üniversites öğrencimiz bulunmakta. Öğrencilerimiz genellikle hafta sonu eğlenceli vakit geçirmek istiyorlar. Bunun yanında eğlenceli vakit geçirmek isteyenler sadece öğrencilerimiz değil Yozgatlı vatandaşlarımız hafta sonu aileleri ile bir şeyler yapmak vakit geçirmek istiyorlar. Bizler de Çavuşoğlu Turizm olarak öğrencilerimize ve vatandaşlarımız gezi programları sunuyoruz. Öğrencilerimizin arkadaşları ile vatandaşlarımızın ise aileleri ile eğlenci vakitler geçirmeleri için gezi turlamıza davet ediyoruz” dedi.

GÜVENCELİ GEZİLER

Yasal işlemler ile hizmet verdiklerini vurgulayan Dişli,” Çavuşoğlu Turizm olarak TURSAP belgemiz ile tamamen yasal işlemler ile hizmet vermekteyiz. 

Ayrıca 24 saati geçen gezi turlarımızda vatandaşlarımıza seyehat sigortası yaparak rehber eşliğinde gezilerimizi tamamlıyoruz. Gezi turlamızda vatandaşlarımızın mağdur olmaması için firmamız elinden gelenin her daim daha fazlasını yaparak güvenli bir şekilde gezilerimizi tamamlıyoruz.” dedi.

Dişli,” Genel olarak hemşehrilerimize verdiğimiz hizmetler olarak bütün havayollarının uçak biletlerini, tatil satışı, haftalık turlarla beraber şirketimiz trafik sigortası ve kasko hizmetleri ile seyehat sağlık sigortasında da faaliyet göstermekteyiz” şeklinde konuştu. 

“TANITIM ÖN 

PLANDA”

Tanıtımı ön planda tutuklarını belirten Dişli,” Gezi turlarımız gerek sosyal medya üzerinden gerekse halkımız ile yüz yüze görüşerek tanıtımlarımızı yapıyoruz. Gezi turlarımız hakkın da daha fazla bilgi almak isteyen öğrencilerimizi ve vatandaşlarımızı Lise Caddesinde bulunan Türk Hava Yolları Satış Acentesi adı altında bulanan ofisimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


Bu haber 06 Kasım 2018 Salı tarihinde eklenmiştir.