Son Dakika

‘Stadyumda Buluşalım’

Yozgatspor Kulüp Başkanı Kazım Arslan, yarın oynanacak Amasya maçında taraftarlara çağrıda bulunarak, tribünlerin dolmasını istedi

Bu haber 2859 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgatspor Kulüp Başkanı Kazım Arslan, yarın oynanacak Amasya maçında taraftarlara çağrıda bulunarak, tribünlerin dolmasını istedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, 4’üncü haftada Amasyaspor’u ağırlayacak. Yarın saat 15.00’de oynanacak kritik karşılaşma öncesinde kırmızı siyahlı taraftarlar stadyuma davet edildi. 

Yozgatspor Kulüp Başkanı Kazım Arslan, Pazar günü oynanacak Amasya maçında taraftarlara çağrıda bulunarak, tribünlerin dolmasını istedi. Ligde iyi bir hava yakaladıklarını dile getiren Arslan, oluşan birlik ve beraberlik havasının devam etmesi temennisinde bulundu. Son yıllarda şampiyonluğun avuçlarının arasından kayıp gittiğini aktaran Arslan, “Lige iyi bir başlangıç yaptık. Bunu sezon sonuna kadar götürelim. Başarı için birlik ve beraberliğimizi gösterelim” dedi. 

TARAFTAR 

BÜYÜK GÜÇ 

Başkan Arslan, “Yozgatspor için bu sezon farklı başladı. İyi bir kadro kurduk. Geçen 3 haftada alınan sonuçlar ve geldiğimiz nokta, doğru yolda olduğumuzu gösteriyoruz. Takıma olan inancımızı en başından beri dile getiriyoruz. Yozgatspor’un tek başına başarılı olması söz konusu olmaz. Hep birlikte destek olmak zorundayız. Yozgatspor’un en büyük gücü taraftarıdır. Şampiyonluğa oynayan bir takıma göre çok ciddi bir taraftar desteğine sahibiz. Bizi diğer takımlardan avantajlı kılan en büyük özellik budur” dedi. 

TRİBÜNLER DOLSUN 

Yozgatspor Başkanı Arslan, Amasyaspor ile kritik bir maça çıkacaklarına dikkat çekerek taraftar gücünün önemine vurgu yaptı. 

Arslan, “Bu hafta çok önemli bir müsabakaya çıkıyoruz. Amasyaspor oynayacağız. Pazar günü oynanacak maç için tüm taraftarımızı stadyuma, takımın yanında olmaya davet ediyoruz. Dostluk ve kardeşlik içerisinde centilmence takımımıza destek olalım. Yozgatspor’u sevenler takımına destek olmalı. Sadece uzaktan seyredip sevdiğimizi dile getirerek destek olamayız. Stadı bir karnaval yerine çevirelim. Takımımıza destek olalım. Yozgatspor’un gücünü herkese gösterelim” diye konuştu.


Bu haber 13 Ekim 2018 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.