Son Dakika

TAKVİM BELİRLENDİ

AK Parti'de yerel seçim adaylık sürecinde takvim belirlendi

Bu haber 1902 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti'de yerel seçim adaylık sürecinde takvim belirlendi.

Adaylık başvurularının 1 Kasım'da başlaması, Aralık ayının ilk haftasında da adayların açıklanması bekleniyor.

AK Parti Kızılcahamam kampında yerel seçimde aday belirleme süreci ve izlenecek strateji ayrıntılı bir şekide ele alındı. Geçmiş seçimlerden örneklerle 31 Mart 2019 seçimleri masaya yatırıldı.

Merhaba Yozgat Gazetesi Genel Müdürü Mehmet İhsan Varol, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Kızılcahamam kampı hakkında bilgi veren Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer,"Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında milletvekillerimiz, bakanlarımız ve bakan yardımcılarımızın katılımlarıyla Kızılcahamam'da iki gün boyunca çok verimli toplantılar yaptık. Önümüzdeki yerel seçimler, terör ve ülkemizin güvenlik politikaları, dış politika ve ekonomi gibi çok önemli konuları partimizin yetkili tüm organlarıyla istişare ettik.” şeklinde konuştu.

Mart 2019 seçimlerine değinen Başer,"16 Nisan halk oylaması ve 24 Haziran seçimlerimi milletimiz ile aramızdaki güçlü ilişkiyi bir kez daha görmemize vesile oldu. Milletimize hizmet vermek için daha çok çalışmalıyız. Sadece partimize oy verenlere değil tüm ülkedeki insanlarımıza kardeşimiz hizmet vermeyi boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Milletimize layık olmak için daha çok çalışmalıyız. Milletimize sadece vefa değil, can borcumuz da var"dedi.

Başer, “2 gün süren Kızılcahamam Kampında en önemli konulardan birtanesi de 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler oldu. Bizler milletimize, Yozgat halkımıza daha iyi hizmet etmek için çalışacağız. Genel Merkezde bazı şartları göz önüne alarak Belediye Başkan adaylarını değerlendirip ona göre karar alacak . Eminiz ki Yozgat’ımız için en iyi adayın ismi verilecektir. Genel Merkez Yozgat için kimi aday gösterirse bizimde adayımız o dur. Her zaman yanında olup desteklerimizi sonuna kadar göstereceğiz” ifadelerine yer verdi.

YOZGAT’TA 

HİZMETLER DEVAM 

Yozgat’ın yatırım, hizmet ve destek almaya devam ettiğini ifade eden Başer, “ Yozgat her alanda yatırım alan bir kent oldu. Merkez ve ilçelere yapılan yatırımlar bir bütün halinde gelişimin birer parçası oldu. Yozgat’ın öncelikleri konusunda hareket ediliyor. Yozgat artık kabuğunu kırmaya başladı.

 Biz Yozgat’ın bir bütün olarak gelişmesini ve kalkınmasını istiyoruz. Merkez şemsiyesi altında Yozgat’ı geliştirmek istiyoruz. Yozgat’ın kaynak ve potansiyellerini ortaya çıkararak iş ve istihdam alanları açarak tersine göçü sağlamayı amaçlıyoruz. Beklentileri biliyoruz her işin takipçisiyiz” dedi.


Bu haber 10 Ekim 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.