Son Dakika

KABUK KIRILIYOR

AK Parti Yozgat Milletvekili, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Adalet Komisyonu Üyesi Yusuf Başer, Milletvekili seçildiği ilk dönemden bu yana tek amaçlarının Yozgat’a ve Yozgatlıya en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirterek, AK Parti’nin milletin kendisi olduğunu söyledi

Bu haber 2284 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Yozgat Milletvekili, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Adalet Komisyonu Üyesi Yusuf Başer, Milletvekili seçildiği ilk dönemden bu yana tek amaçlarının Yozgat’a ve Yozgatlıya en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirterek, AK Parti’nin milletin kendisi olduğunu söyledi.

Milletvekili Yusuf Başer  Meclisten arta kalan zamanlarını ve hafta sonlarını sık sık Yozgat’ta geçiriyor. 

Yozgat’ı ilçeleriyle bir bütün olarak gördüklerinin altını çizen Milletvekili Başer, eğitim, sağlık, tarım başta olmak üzere bir çok alanda yatırımlar yapıldığını söyledi. 

Yozgat’a bacasız fabrika konumunda olan yatırımlar kazandırdıklarını dikkat çeken Başer, “Yozgat’ın yatırım, hizmet ve destek almaya devam ediyor. Yozgat her alanda yatırım alan bir kent oldu. Merkez ve ilçelere yapılan yatırımlar bir bütün halinde gelişimin birer parçası oldu. Yozgat’ın öncelikleri konusunda hareket ediliyor. Yozgat artık kabuğunu kırmaya başladı. Biz Yozgat’ın bir bütün olarak gelişmesini ve kalkınmasını istiyoruz. Merkez şemsiyesi altında Yozgat’ı geliştirmek istiyoruz. Yozgat’ın kaynak ve potansiyellerini ortaya çıkararak iş ve istihdam alanları açarak tersine göçü sağlamayı amaçlıyoruz. Beklentileri biliyoruz her işin takipçisiyiz” dedi.

MEMLEKETİMİZ 

HERŞEYİN EN 

GÜZELİNE LAYIK"

Yozgat'a hizmetin gelmesi için aralıksız bir çaba ve gayret içerisinde olduğuna değinen Başer, "Memleketimiz her şeyin  en güzeline layık, bizde bize verilen görevin sorumluluğunda Yozgat halkına hizmet etme arzusu içerisinde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz" dedi. 

"YOZGAT SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK"

Yozgat'a olan sevdasının hiç bitmeyeceğini, kendisine verilen görevin milletvekilliği değil millete hizmet  görevi olarak gördüğünü belirten Başer, "Yozgat halkının bana duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına aralıksız çalışıyorum. İçimde bulunan Yozgat sevdası asla bitmeyecek. Milletvekilliği görevinde kaldığım müddetçe Yozgat'a ne kazandırabilirim çabamdan hiç vazgeçmeyeceğim" şeklinde konuştu. 


Bu haber 06 Ekim 2018 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.