Son Dakika

ihtiyaçların takipçisiyiz

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ın bir çok alanda istenilen düzeye gelmesi için ihtilaçların takipçisi olduklarını söyledi

Bu haber 1958 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ın bir çok alanda istenilen düzeye gelmesi için ihtilaçların takipçisi olduklarını söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, parti genel merkezinde basın mensuplarını ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başer, basın mensuplarından Yozgat’ın talep, beklenti ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Yozgat’ı ilçeleriyle bir bütün olarak gördüklerinin altını çizen Milletvekili Başer, eğitim, sağlık, tarım başta olmak üzere bir çok alanda yatırımlar yapıldığını söyledi. 

Yozgat’a bacasız fabrika konumunda olan yatırımlar kazandırdıklarını dikkat çeken Başer, eski fizik tedavi polikliniği olarak binayı Öğretmenevine dönüştüreceklerini aktardı.

Yozgat’ın yatırım, hizmet ve destek almaya devam ettiğini ifade eden Başer, “ Yozgat her alanda yatırım alan bir kent oldu. Merkez ve ilçelere yapılan yatırımlar bir bütün halinde gelişimin birer parçası oldu. Yozgat’ın öncelikleri konusunda hareket ediliyor. Yozgat artık kabuğunu kırmaya başladı. Biz Yozgat’ın bir bütün olarak gelişmesini ve kalkınmasını istiyoruz. Merkez şemsiyesi altında Yozgat’ı geliştirmek istiyoruz. Yozgat’ın kaynak ve potansiyellerini ortaya çıkararak iş ve istihdam alanları açarak tersine göçü sağlamayı amaçlıyoruz. Beklentileri biliyoruz her işin takipçisiyiz” dedi.


Bu haber 26 Eylül 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.