Son Dakika

"Boğazlıyan Ak Gençlik Arı Gibi Çalışıyor"

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları, seçim öncesi çalışmalarını seçim sonrası da aralıksız sürdürüyor

Bu haber 1747 kez okundu.
Yazı Boyutu

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları, seçim öncesi çalışmalarını seçim sonrası da aralıksız sürdürüyor.

Ak Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç;" Bıkmadan, usanmadan çalışacağız, yorulmak yok, biz çok değerli bir teşkilatta görev alıyoruz bunun kıymeti bilerek çalışmalıyız" dedi.

Boğazlıyanda çeşitli ziyaretlerde bulunan Koç,” Bizleri en güzel şekilde karşılayan esnafımıza mahalle sakinlerimize şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim.  Yönetim Kurulumuzda görev alan her bir arkadaşımız elinden gelenin fazlasını yapmak için mücadelesini sürdürüyor. Gençlik kolları olarak durmak nedir bilmeden ümmet için, millet için ve Allah'ın rızasını kazanmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler göreve geldiğimizden belli ‘Durmak Yok Yola Devam’ sözü ile yola çıktık. Bu sözün hakkını ve gereğini yapmak içinde durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Boğazlıyan Gençlik Kollarının çalışmaları ile dikkat çektiğini vurgulayan Koç,” Bizler ilçemizdee çalışmlarımızla adımızdan sıkça bahsettiriyoruz. Meslek Yüksek okulumuzun olması Boğazlıyan için için oldukça önemli. Burada okuyan gençlerimiz için yapmış olduğumuz sosyal etkinlikler ile hem eğleniyoruz hem bilgileniyoruz” ifadelerine yer verdi. 

SAHADA OLDUK VE OLMAYA DEVAM 

EDECEĞİZ

Boğazlıyan ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hasan Basri Koç,” Ak Parti Boğazlıyan Gençlik Kolları olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hem zaman sahada olduk ve olmaya devam edeceğiz. Teşkilat Performans Sisteminde 57. olarak büyük bir başarıya imza attık” dedi. 


Bu haber 13 Eylül 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.