Son Dakika

"GÜN BİRLİK GÜNÜ"

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı AliÇatar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer’e ziyaret gerçekleştirdiler

Bu haber 443 kez okundu.
Yazı Boyutu

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı AliÇatar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer’e ziyaret gerçekleştirdiler.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ekonomik darbe girişimi ile ilgili olarak “Halkımızın sağduyusu oynanan oyunu bozacak” dedi. Ekonomik süreci hep birlikte atlatacaklarına vurgu yapan Başer, "Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu süreç elbette ki aşılamayacak bir süreç değil. Ülkemiz birçok badireleri atlattı. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde bununda üstesinden geleceğiz" ifadelerini kullandı.  Milletvekili Başer, birlik ve beraberlikle her zorlu sürecin üstesinden gelmesini bildiklerini ifade ederek, "Ülkemize ekonomik bir savaş açılmış durumda. Bu savaşın taraflarından biri Amerika diğeri Türkiye. Biz, bir taraf olacaksak nitekim vatanımızda, bayrağımızdan, ezanımızdan taraf olacağız. Elimizden gelen ne varsa ortaya koyarak bu süreci atlatacağız. Halkımızın sağ duyusu onların bütün oyunlarını bozdu, bundan sonrada bozacaktır. Türkiye, en büyük ekonomiler içerisinde bulunan büyük bir ülke. Türkiye, 81 milyon nüfusu, genç nüfusuyla beraber tüm dünyada varlığını hissettiren, gelişmesini, büyümesini hızla artıran, tüm dünyanın dikkatini çeken bir ülke konumuna geldi. Ülkemizin başında Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm dünya mazlumlarının umudu haline geldik" diye konuştu.


Bu haber 16 Ağustos 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.