Son Dakika

"DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ"

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Yozgat’ta yaptığı ziyaretler kapsamında Yozgat S

Bu haber 952 kez okundu.
Yazı Boyutu

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Yozgat’ta yaptığı ziyaretler kapsamında Yozgat S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayaroğlu’ndan esnafın durumu hakkında bilgi aldı.

S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayaroğlu,” Esnafımızın ve sanatkarlarımızın banka ve kooperatifimiz nezlinde her türlü sorunlarının çözümüne yardımcı olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bütün esnaf ve sanatkarlarımızı ucuz ve vadeli kredilerde faydalanmalarını ve onların daha da gelişmelerini ve büyümelerini saylayacağız ve bilinçlendirerek ekonomik düzeyde yerlerinin sağlaşması için elimizde gelenin daha fazlasını yapacağız” şeklinde konuştu.

Ayaroğlu,” Kooperatifimize kredi için başvuru yapan esnaflarımızı mağdur etmeyerek elimden gelen her desteği sağlıyoruz. Sorunları olup çözülecek durumda olan esnafımızın kredi kullana bilmesi için banka müdürüyle bire bir konuşarak elimden gelen desteği sağlayıp esnafımızı mağdur etmiyoruz. Toplam kullanılan kredi tutarımız şuan 18 milyon lira olmuştur.” dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN VE EKONOMİ YÖNETİMİMİZİN 

SONUNA KADAR

 ARKASINDAYIZ"

Ayaroğlu," S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Cumhurbaşkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır." ifadelerini kullandı.

Yozgat S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayaroğlu, ziyaretlerinden dolayı TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a teşekkür etti.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a da, Yozgat S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayaroğlu' na yapmış olduğu çalışmalardan ve vermiş olduğu özgüvenden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.


Bu haber 14 Ağustos 2018 Salı tarihinde eklenmiştir.