Son Dakika

Yeni Açılan İşyerine Ziyaret

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, yeni faaliyete geçen KOTON satış mağazası sahibi Taylan Alakoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Bu haber 396 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Taner Yıldız, yeni faaliyete geçen KOTON satış mağazası sahibi Taylan Alakoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mağaza sahibi Taylan Alakoç yapılan ziyaretten ve bilgilendirmeden dolayı İl Müdürü Yıldız’a teşekkür ederek bu tür ziyaretlerin ve bilgilendirmelerin yapılması yeni açılan firmalar için büyük önem arz ettiğini söyledi.

Yıldız yapılan ziyarette İŞKUR’un işverenlere sağladığı hizmetlerden olan İşbaşı Eğitim Programı ve İlave İstihdam Teşvikleri başta olmak üzere İŞKUR’un bütün hizmetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yıldız firmanın personel istihdamı ile ilgili konuda görüşerek nitelikli personel istihdamı noktasında fikir alışverişinde bulunduğunu söyleyerek, kurumumuzca bu yıl uygulanacak teşvik ve uygulamalarımız ile işverenlerimizi ve iş arayan vatandaşlarımızı desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. Yıldız ayrıca yeni açılan bu işletmenin ilimize ve işverenimize hayırlı olmasını diledi.


Bu haber 11 Temmuz 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.