Son Dakika

Ceceli Yozgatlılarla Buluşacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından gerçekleştirilecek organizasyon kapsamında yarın Cumhuriyet Meydanında Sanatçı Mustafa Ceceli Yozgatlılara konser verecek

Bu haber 1920 kez okundu.
Yazı Boyutu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından gerçekleştirilecek organizasyon kapsamında yarın Cumhuriyet Meydanında Sanatçı Mustafa Ceceli Yozgatlılara konser verecek.

MHP Yozgat İl Genel Sekreteri Kenan Filik, konuya ilişkin yaptığı açıklamada MHP Yozgat İl Teşkilatı olarak her yıl farklı etkinlikler düzenlediklerini belirterek, yarın saat 20:00’de Cumhuriyet Meydanında müzik severlere doyumsuz bir gece yaşatacaklarını söyledi.

Kenan Filik , “Yarın akşam bütün vatandaşlarımızı Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz. Sesi ve yorumuyla halkın beğenisini kazanan  sanatçı Mustafa Ceceli birbirinden güzel eserlerini Yozgatlılar için seslendirecek.

 Yine aynı şekilde Türk Halk Müziği'nin sevilen seslerinden Turgay Başyayla ve ardından Ahmet Coşkun vatandaşlarımıza doyumsuz bir gece yaşatacak. Ayrıca konser sonunda sahne alacak 40 kişilik folklor ekibi her yöreye ait oyun gösterimini Yozgatlıların beğenisine sunacak. Tatil döneminin girmesiyle,  farklı bir gün geçirmek ve günün stresini eğlenerek atmak  isteyen bütün vatandaşlarımızı Perşembe akşamı saat 20:00’de Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz.”diye konuştu.


Bu haber 20 Haziran 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.