Son Dakika

Sorgun'da MHP Coşkusu

Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun seçim irtibat bürosunun açılışına partililer büyük ilgi gösterdi

Bu haber 415 kez okundu.
Yazı Boyutu

Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun seçim irtibat bürosunun açılışına partililer büyük ilgi gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sorgun seçim iletişim merkezi açılışı büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Partililerin yanı sıra Sorgunlu vatandaşların da katılarak milletvekili adaylarının söylemlerine kulak kabarttığı açılışta 2 vekil iddiasını güçlendiren bir tablonun ortaya çıktığı gözlerden kaçmadı.

MHP Sorgun İlçe Başkanlığı tarafından eski belediye meydanı karşısında açılan seçim iletişim merkezinin açılışı yapıldı.

Partililerin yanı sıra Sorgunlu vatandaşların da katıldığı açılışa MHP tam kadro iştirak ederek, birlik ve beraberlik açısından örnek bir görüntü sergiledi. 

MHP Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy, 

MHP Yozgat Milletvekili adayları İ. Ethem Sadef, Yusuf Mertoğlu, Osman Gözan, Ahmet Özbek’in omuz omuza açılışta yerini alması Sorgunlu seçmenin hoşuna gitti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programın açılışı konuşmasını MHP Sorgun İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy yaptı.

 Daha konuşan milletvekili adaylarının tamamı, Cumhur İttifakının başarıya ulaşmasını isterken, güçlü bir MHP’nin Meclis’e gitmesinin önemine dikkat çekerek Partilerine açık destek verilmesini talep ettiler.


Bu haber 12 Haziran 2018 Salı tarihinde eklenmiştir.