Son Dakika

KADININ SESİ

AK Parti’den ilk kadın milletvekili adayı olan Sibel Yıldırım’a yoğun ilgi ve destek var

Bu haber 526 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti’den ilk kadın milletvekili adayı olan Sibel Yıldırım’a yoğun ilgi ve destek var. 

AK Parti’nin kurulduğu 2001 yılından bu yana teşkilatların her kademinde görevler üstlenen ve önemli çalışmalara imza atan Sibel Yıldırım, 24 Haziran seçimlerine Yozgat’ın ablası olarak giriyor. 

AK Parti’dein üçüncü sıradan aday gösterilen Yıldırım, çıktığı seçim çalışmalarında kadınların yoğun desteğini görüyor. Nüfusunun yüzde 52’sinin bayan olduğu Yozgat’ta kadınların sesi olan Yıldırım, ilk seçim çalışmasında vatandaşlarla kurduğu diyaloglarla da takdir topladı. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Sibel Yıldırım, esnaf ve vatandaşların Ak Parti’ye teveccühünün her geçen arttığını belirterek, bu ilginin geçmiş seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran akşamı sandığa yansıyacağına inandıklarını söyledi. 

24 Haziran seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, destek isteyen Yıldırım, vatandaşın seçime yönelik büyük bir teveccühünün olduğunu aktardı. 

24 Haziran seçimleri ile Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunların son bulacağını ifade eden Yıldırım, “24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Şu ana kadar izlenimlerimiz, vatandaşımızın büyük bir teveccühü var. Seçimin önemini vatandaşımız bizden daha iyi anlamış bir durumda. Türkiye önemli bir devreden geçiyor. Cumhurbaşkanımz Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için bütün küresel güçler ve yerli işbirlikçileri birleşti. Ortada ciddi bir oyun var. Büyük oyunu Yozgat yine bozacaktır” dedi.


Bu haber 28 Mayıs 2018 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.