Son Dakika

ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Yozgat Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Adayları gazetemizi ziyaret ederek şirket müdürümü Muhammmed Recayi Büyüksoy ile sohbet ettiler

Bu haber 443 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Adayları gazetemizi ziyaret ederek şirket müdürümü Muhammmed Recayi Büyüksoy ile sohbet ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Adayı Ali Keven, Yozgat’ın temel sorunlarının gündeme getirilerek çözüm yolu için çalışmalar yapmak istediklerini söyledi.

 Yozgat’ta 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde CHP’den aday olan Ali Keven, çalışmalarını hızlandırdı. Hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilecek aday tanıtımı öncesinde esnaf ve basın kuruluşlarını ziyaret eden Keven, yapmayı öngördükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. CHP Milletvekili Adayı Ali Keven ve Özgür Karslıoğlu, beraberinde İl Başkanı Abdullah Yaşar ve partililerle birlikte gazetemizi ziyaret etti. Yozgat’ta sosyal demokrat kesimin önemli isimlerinden olan ve yıllarca CHP teşkilatlarında aktif görevler üstlenen Ali Keven, 24 Haziran’ın Türkiye için yeni başlangıç olacağını vurguladı.

 Değişimden Yozgat’ın da yararlanacağını kaydeden Keven, bir çok alanda geriye giden Yozgat’ı ayağa kaldırmak için gayret göstereceklerini ifade etti. Milletvekili Adayı Ali Keven, Yozgat’ın işsizlik ve göç başta olmak üzere birçok sorun ve probleminin yıllardır devam ettiğine dikkat çekti. Keven, “Özellikle ekonomide, toplumsal barışımızda ve uluslararası ilişkilerde Ciddi sorunlarımız var. Türkiye’nin yeniden yapılanmaya, açılan yaraların sarılmaya ihtiyacı var. Türkiye’nin en önemli sorunları ekonomi ve adalettir. Partimiz İktidara geldiğinde, Bizim davamız İktidara geldiğinde, OHAL kaldırılacak” ifadelerine yer verdi.


Bu haber 25 Mayıs 2018 Cuma tarihinde eklenmiştir.