Son Dakika

Görev Dağılımı Yapıldı

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın(TSO) yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirerek aralarında görev dağılımı yaptı

Bu haber 621 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın(TSO) yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirerek aralarında görev dağılımı yaptı. 

Geçtiğimiz yeni dönemin startını veren Sinan Çelik, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. 

Çelik başkanlığında yapılan toplantıya, Yönetim Kurulu Üyeleri Alparslan Akyüz, Müfit Daştan, Mustafa Arslan, Ömer Faruk Tokat, Eyyüp Elmalı, Hakan Yüksel katıldı. Toplantıda, ayrıca görev dağılımı da gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda, Alparslan Akyüz ve Müfit Daştan Başkan Yardımcılığı görevine getirilirken, Yönetim Kuruyu Muhasip üye Mustafa Arslan, Ömer Faruk Tokat , Eyyüp Elmalı, Hakan Yüksel yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. Yozgat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik, gösterilen güvene layık olmaya çalışmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. 

Çelik, “Bizi bu makamlara layık görenlere karşı mahcup olmayacağız. Tüm kesimle uyumlu çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. 

Amacımız, Yozgat’a hizmet etmek. Yeni dönemde de beraberliğimizi muhafaza edip, güçlendirerek Yozgat’a daha verimli çalışmalar sunmaya çalışacağız.

Birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece önümüzdeki tüm engeller kalkacaktır. Bu çatı altında her zaman ifade ettiğim gibi, bu güzel şehrimizi layık olduğu yere taşımak adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.


Bu haber 19 Nisan 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.