Son Dakika

Soysal, TSO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal ve beraberinde AK Parti İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti

Bu haber 356 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal ve beraberinde AK Parti İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yozgat TSO Başkanı Sinan Çelik’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Yozgat TSO’nun 7 Nisan’da yapılan olağan seçimlerinde başkan seçilen Sinan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Soysal, iş dünyasının sıkıntı ve talepleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik, Yozgat’ın üretim, istihdam ve yeni yatırımlar başta olmak üzere ekonomik yapısı hakkında bilgiler verdi. 

Ziyarette seçim hakkında değerlendirmede bulunan AK Parti Milletvekili Ertuğrul Soysal; “Göreve seçilen değerli Başkanları, Meclis Üyelerini ve Komite Üyelerini tebrik ediyorum. Bu seçimin kazananı kaybedeni yok. 

Kazanan Yozgat’tır. Sandığa giden herkesi kutluyorum. Bu yüce görevi 4 yıllık bir zaman zarfında icra edecek olan bu genç ekibe güveniyoruz, inanıyoruz. Bizler görevde olduğumuz sürece 24 saat yanınızdayız. 

Seçilen tüm arkadaşlarımızı bir kez daha tebrik ederim” ifadelerini kullandı. 

Uzun soluklu bir seçim süreci geçirdiklerini belirten Yozgat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çelik; "Bu zaman zarfında yanımızda olan herkese teşekkür ederim. Yozgat için projelerimiz var. 

Bunları hayata geçirmek için vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız. Yozgat’a katma değer sağlamak için genç ve dinamik bir yönetim anlayışıyla üyelerimizin sorunlarına çözüm bulacağız ve onlardan aldığımız güçle önemli işlere imza atacağız. 

Sayın vekilimizin ve parti yönetiminin bizleri desteklemesi ve birlikte hareket etmesi bizlere güç verecektir. 

Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Bu haber 16 Nisan 2018 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.