Son Dakika

VESTEL Bayi Hizmete Girdi

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya ve elektronik markalarından Vestel’in Yozgat bayisi düzenlenen törenle hizmete girdi

Bu haber 573 kez okundu.
Yazı Boyutu

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya ve elektronik markalarından Vestel’in Yozgat bayisi düzenlenen törenle hizmete girdi. 

Çalışkan Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde beyaz eşya ve elektronik ürün satışı gerçekleştiren Vestel Bayii açıldı. 

Çalışkan GYO tarafından, Vestel beyaz eşya, Elektronik eşyalar, elektrikli ev aletleri ve Plazma Tv çeşitlerinin tümünün yer aldığı mağaza açılışı yoğun katılımla gerçekleşti. 

Açılış törenine Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yozgat Belediye Başkanı 

Kazım Arslan, AK Parti İl Başkanı Celal Köse, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, TSO Başkanı Sinan Çelik, ve çok sayıda davetli katıldı. 

Mağaza, hem açılış töreni, hem de açılışa özel tüm ürünlerde farklı oranlarda sunulan indirimler nedeniyle binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. 

Çalışkan GYO sahiplerinden Murat Çalışkan, Türkiye’nin teknoloji ve tasarımdaki yerli gururu Vestel markasını Yozgat’ta öne çıkarmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. 

Çalışkan, Vestel’in kusursuz müşteri deneyimi yaşatmak için geliştirdiği yeni mağazacılık konseptiyle, perakendeciliğe farklı bir anlayış getirdiğine vurgu yaptı. 

Vestel’in dünyanın en ileri teknolojilerine sahip elektronik ve beyaz eşya ürünlerini, Yozgat’ta müşterileriyle buluşturduklarını aktaran Çalışkan, “Yozgat’ta vatandaşlarımızın kaliteli, yenilikçi ve marka ürünlerle buluşmasını arzuluyoruz. Bu çerçevede Vestel markası artık daha öne çıkmış bir şekilde vatandaşlarımıza sunulacaktır. Vestel Türkiye’nin yerli markasındandır. Çalışkan GYO olarak Vestel markasıyla yola devam etmekten dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Yozgat’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Sosyal, marka ürünlerin yer aldığı mağazaların artmasının kentin gelişimi açısından da önemli olduğunu söyledi. 

Soysal, Vestel mağazasının hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Çalışkan GYO Vestel Mağazasının açılışına özel indirimler uygulandı.


Bu haber 16 Nisan 2018 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.