Son Dakika

HİZMET GRAND SER’DEN

Yozgat Grand Ser Hotel, 5 yıldızlı otel kapsamına girebilmek için yeni proje hazırladı

Bu haber 552 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Grand Ser Hotel, 5 yıldızlı otel kapsamına girebilmek için yeni proje hazırladı. Önümüzdeki günlerde başlayacak çalışmalar ile mevcut hotele ek bina yapılacak.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen il değerlendirme toplantısında Yozgat’a ‘5 yıldızlı otel şart’ açıklamasının ardından Yaşar İnşaat Şirketler Grubu Başkanı Yaşar Güder, harekete geçerek daha önce projelendirdiği otel çalışmalarını hızlandırdı. Yozgat’ta Yaşar İnşaat Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Grand Ser Hotel 5 yıldız için ilk adımını attı.  Yaşar İnşaat Şirketler Grubu Başkanı Yaşar Güder, Yozgat’ın ilk ve tek dört yıldızlı oteli Grand Ser Hotel yeni projesi ile 5 yıldız olmak için çalışmalara başladığını söyledi. 

Güder, “ Yeni proje 2 kral dairesi 60 suıt oda 242 standart oda ile toplamda 304 oda 550 yatak, 2800 metre 1000 kişilik çok amaçlı salon 300 kişilik balo salonu,300 kişilik konferans salonu,250 kişilik anfi sinema salonu, sağlık kulübü (hamam, havuz, sauna, fitnes, buhar odası) yer alıyor” dedi. 

Yeni projenin 2018 Nisan ayında başlayacağını dile getiren Güder, kendilerine desteklerinden dolayı Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a, Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan’a, Milletvekillerine teşekkür etti. 

Güder, “ Grand ser Hotel Geleneksel misafirperverlik anlayışı ile hareket ederek konukların mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlayarak Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yozgat en iyi şekilde temsil etmek ve tanıtmak en önemli hedefimiz. Grand Ser Hotel olarak otelcilik sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründe her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi yakından izliyoruz ve hizmet politikasını en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu. 

40 MİLYON TL 

HARCANACAK 

Yozgat’ta yapılacak otel yatırımı konusunda tek endişelerinin müşteri olduğunu dile getiren Güder, bu konuda gerekli adımların da atılacağını ifade etti. Mevcut otele yapacakları ek bina için 40 milyon TL harcama yapacaklarına değinen Güder, ek otel binasına sıcak su kaynağının da bağlanacağını vurguladı.

Yozgat’ın kongre merkezine dönüşmesi noktasında adımlar atıldığına değinen Güder, kendilerinin Yozgat’ta kazandıklarını yine Yozgat’a aktardıklarını sözlerine ekledi.


Bu haber 13 Nisan 2018 Cuma tarihinde eklenmiştir.