Son Dakika

İTO’DA ELİMİZ GÜÇLENDİ

420 bin üyesi ile Türkiye’nin ekonomik panoramasının merkezinde bulunan İstanbul Ticaret Odası Komite ve Meclisinde daha çok Yozgatlı işadamı meclis üyesi bulunması için, İstanbul’da yaşayan Yozgatlı işadamları birlik ve beraberlik içinde hareket etti

Bu haber 511 kez okundu.
Yazı Boyutu

420 bin üyesi ile Türkiye’nin ekonomik panoramasının merkezinde bulunan İstanbul Ticaret Odası Komite ve Meclisinde daha çok Yozgatlı işadamı meclis üyesi bulunması için, İstanbul’da yaşayan Yozgatlı işadamları birlik ve beraberlik içinde hareket etti.

Dernek, federasyon ve sanayici iş adamlarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde İstanbul Ticaret Odası meclis üyeliği seçimlerine aday olan Yozgatlı işadamlarından 5’i seçimler sonucu meclis üyeliğine girmeye hak kazandı. Farklı iş kollarında İstanbul’da faaliyet gösteren Yozgatlı İşadamları; Kazım Ekinci, Aydın Karacabay, Emrullah Öz, Ali Dönmez ve Nuri Ecevit İTO Meclis üyeliğine seçildiler.

Yosiad Başkanı Derviş Üner İTO seçimlerinde meclis üyeliğine aday olan tüm Yozgatlı işadamlarını ve seçimi kazanarak meclis üyeliğine seçilen Yozgatlı işadamlarını tebrik etti hayırlı olmasını diledi.

Üner “İTO’da elimizi güçlendiren, dolayısıyla yüzümüzü güldüren bir seçim oldu. Üye temsilci sayımız yüzde yüzelli arttı. Daha önce iki olan Yozgatlı meclis ve komite üyesi temcilci sayımız bu seçimle birlikte 5’e çıktı. Bu yüzden seçime katılan aday olan tüm Yozgatlı hemşehrilerimizi kutluyoruz. Meclis üyeliğine seçilen işadamı hemşehrilerimizi de hayırlı olması temennisi ile tebrike diyoruz. İstabul’da yaşayan Yozgatlı Sanayici ve İşadamlarının, Yozgatlı federasyon ve dernek üyesi Yozgatlı işadamlarının katkı ve destekleri ile birlik ve beraberlik içerisinde başarılı geçmiştir İTO seçimleri. Bu anlamda birlik beraberlik örneği gösteren tüm Yozgatlı hemşehrilerimizi de kutluyorum teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Bu haber 13 Nisan 2018 Cuma tarihinde eklenmiştir.