Son Dakika

ÇALIŞMALARA START VERİLDİ

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi birlik ve beraberlik mesajları vererek, Yozgat için kolları erken sıvadı

Bu haber 660 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi birlik ve beraberlik mesajları vererek, Yozgat için kolları erken sıvadı.

Yozgat TSO’nun 7 Nisan’da gerçekleştirilen olağan genel kurulunda Sinan Çelik’in beyaz listesi galip çıktı. Yeni yönetim seçimlerin ardından hemen çalışmalara başlayarak, Yozgat’ın yapılması öngörülen çalışmaların startı verdi.

Sinan Çelik başkanlığındaki TSO yeni yönetimi Çankaya Köşkü’nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer ile bir araya geldi.

TSO’nun yeni yönetimi ziyarette birlik mesajları üzerinde dururken, nifak tohumlarına karşı da dimdik ayakta kaldıklarını gösterdiler.

BİRLİK BERABERLİK

 GÖRÜNTÜSÜ

TSO’nun yeni başkanı Sinan Çelik, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a seçim süreci ile ilgili geniş bilgiler verdi. 

Amaçlarının Yozgat’ın farklılıklarını ortaya koymak olduğunun altını çizen Çelik, kısa, orta ve uzun vadede Yozgat için yapılması öngörülen çalışmalar üzerinde duracaklarını ifade etti.

Yozgat’ın temel sorunlarının başında birlik ve beraberlik eksikliğinin geldiğine değinen Çelik, yönetim olarak oluşturdukları ekip ruhuyla birlikte, hem siyasal hem de bürokratik işbirliği içerisinde olacaklarını vurguladı.

Sonuçlara göre seçimin sona erdiğini vurgulayan Çelik, “Her şeye rağmen bizlere düşen yaşadığımız bu olumsuz süreçte ve ayrışmadan bir an evvel kurtulup; önümüze bakarak, 21 meclis üyemizle birlikte Yozgat’a neler yapabiliriz, odamızın itibarini ve temsil gücünü nasıl koruyabiliriz diye düşüneceğiz.

Onun içinde seçim sonuçlarını içimize sindirerek, sürecin tamamlandığını kabul edip, burada bulunmayan tüm arkadaşlarımızın da desteğiyle bir yumruk gibi kenetleneceğiz. Tüm meclis üyelerimizi odamızın ve Yozgat’ın geleceği için birlik olacağız” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ise Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimini tebrik ederek, bu süreçten sonra Yozgat’a katkı sağlayacak yapının oluşması gerektiğini vurguladı.

Ayrışmaların ve farklı görüşlerin Yozgat’a zarar verdiğini dile getiren Başbakan Yardımcısı Bozdağ, her alanda ortak çalışmalara katkı sunacaklarını da ifade etti.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer Çankaya Köşkü’nde TSO’nun yeni yönetimiyle yaptığı toplantı sonrası hatıra fotoğrafı çekindi.


Bu haber 12 Nisan 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.