Son Dakika

YOZGAT BELEDİYESPOR’A SPONSOR DESTEĞİ

Yozgat 2

Bu haber 927 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat 2. Amatör Küme B grubunda mücadele veren Yozgat Belediye spor futbol takımına Yozgat’ta faaliyet gösteren Bingöl kadayıfçısı sponsor oldu. 

Ekonomik anlamada çok kısıtlı imkanlar ile ligde mücadele vereceklerini belirten Yozgat Belediye spor Kulüp Başkanı Lütvi Kara, “ gerek transfer gerekse takımımızın deplasman ve diğer iaşe giderlerini karşılamakta büyük zorluk çekiyoruz. Yozgat’taki diğer amatör takımların olduğu gibi bizim takımımızın da ekonomik anlamda desteğe ihtiyacı var. Bizlere sahip çıkılmasını istiyoruz ”dedi. 

Takımlarının bir takım ihtiyaçlarının karşılanması için sponsor arayışlarını girdiklerini belirten Kara, “Yozgat ‘ta faaliyet gösteren Bingöl kadayıfçısı sahibi Sebahattin Bural ile yaptıkların görüşmeden olumlu sonuç aldık ve geçen yıl da bize sponsor olan Bingöl Kadayıfçısı bu sezonda takımımıza sponsor oldu. 

Bu zor günde bizleri kırmayarak takımımıza destek veren Bingöl Kadayıfçısı sahibi Sebahattin Bural’a teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Bingöl Kadayıfçısı sahibi Sebahattin Bural ise ‘’Yozgat’ta faaliyet gösterdiğimiz günden bu güne kadar Yozgat sporuna destek olmaya çalıştık.

 Amatör kümede mücadele veren Yozgat Belediyespor’a sponsor olduk. İmkanlarımız ölçüsünde Yozgat Belediyespor takımıza katkıda bulunacağız” dedi.


Bu haber 04 Nisan 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.