Son Dakika

“Sağlık Personeli Başımızın Tacıdır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, zor mesai şartlarında, gece gündüz demeden,  hizmet veren ve canını bile ortaya koyarak şehit edilen sağlık personelin başlarının tacı olduğu söyledi

Bu haber 537 kez okundu.
Yazı Boyutu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, zor mesai şartlarında, gece gündüz demeden,  hizmet veren ve canını bile ortaya koyarak şehit edilen sağlık personelin başlarının tacı olduğu söyledi.

MHP İl Başkanı Ethem Sedef, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, hekimlerin ve sağlık personelinin bayramını kutladı.

İl Başkanı Sedef, açıklamasında şunları kaydetti: “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın ” ilkesinden hareketle, çağımızda giderek artan sağlık sorunları ile vatandaşlarımıza hizmet veren sağlık camiamızın gayretleri takdire şayandır. Zor mesai şartlarında, gece gündüz demeden, ettiği yemine sadık kalmaya çalışan, insan ayrımı yapmadan hizmet veren hatta hayatını bile ortaya koyan, şehit edilen sağlık personelimiz başımızın tacıdır, Allah eksikliklerini vermesin. Sağlıkta, modern çağın gerekleri ile teçhiz edilmiş, konforlu, sistematik işleyen, insana saygılı sağlık kurumları ve çalışanlarının artması en büyük dileğimizdir. Bu vesile ile 14 Mart Tıp Bayramını tebrik eder, tüm çalışanlarına başarılar dilerim.”


Bu haber 15 Mart 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.