Son Dakika

‘Minnet Borcumuzu Ödememiz Mümkün Değil’

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, tüm sağlık çalışanlarının ve doktorların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, ‘İnsanı yaşatmayı ilke edinen doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza minnet borcumuzu ödememiz mümkün değil’ dedi

Bu haber 598 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, tüm sağlık çalışanlarının ve doktorların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, ‘İnsanı yaşatmayı ilke edinen doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza minnet borcumuzu ödememiz mümkün değil’ dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, “Hükümetlerimiz, vatandaşlarımıza hak ettikleri sağlık hizmetlerini en etkin şekilde sunmayı asli vazifelerimizden biri olarak görmüştür. Bu vazifeyi ifa noktasında üzerlerine düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getiren kıymetli hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyoruz. Ülkemizin sağlık alanında yakaladığı uluslararası başarılar ve gerçekleştirdiği ilkler, bize bu alanda sürekli artan bir itibar kazandırmıştır. Hiç şüphesiz ki; ülke olarak elde edilen bu başarılar, sağlık çalışanlarımızla birlikte elde ettiğimiz başarılardır.

 AK Parti Hükümetleri olarak sağlık alanında hizmet alanları ve hizmet verenleri her bakımdan daha yüksek standartlara kavuşturmak için ciddi reformları hayata geçirildi ve geçirilmeye devam ediyor. Bunlara en iyi örneklerden biri ‘Sağlıkta Dönüşüm Programı’nı büyük bir başarıyla uygulanmasıdır. “Şehir Hastaneleri Projesini” hayata geçirerek her bir vatandaşımızın tam teşekküllü sağlık merkezlerine ulaşımını ve eksiksiz bir şekilde sağlık hizmetlerine kavuşması hedefleniyor. Hayatlarını hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayeleri insanı yaşatmak olan tüm hekimlerimizi ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” diye konuştu.


Bu haber 14 Mart 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.