Son Dakika

Bayram Havasında Kongre

AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, 5’inci olağan kongrenin bayram havasında geçtiğini belirterek, yeni yönetimle birlikte ilk günkü aşkla çalışacaklarını söyledi

Bu haber 396 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, 5’inci olağan kongrenin bayram havasında geçtiğini belirterek, yeni yönetimle birlikte ilk günkü aşkla çalışacaklarını söyledi. 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, 10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen kongreye katılım gösteren Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, milletvekilleri, teşkilat başkanları, partililer ve STK temsilcilerine teşekkür etti. 

Kongrenin AK Parti misyonuna ve vizyonuna yakışır bir şekilde gerçekleştiğinin altını çizen Ünal, hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu bildirdi. 

AK Parti kadın kollarının en büyük kadın toplum örgütü olduğunu dile getiren Ünal, “ Partimizin başarısının arkasındaki en büyük güç fedakar ve cefakar kadınlarımızdır. Türkiye’yi şekillendirecek olan hizmetlerimizi kalıcı hale getirecek ve yenilerini katacak olan 2019 seçimlerinin arifesinde olduğumuzun bilincindeyiz. Sorumluluk ve bilinç ile köprü kurarak, gönülleri fethetme sevdası ile yola devam edeceğiz “ dedi. 

İlk günkü aşkla görevlerini yapmaya devam edeceklerini belirten, Ünal Ak Parti Kadrolarının kadınları olarak yeni aldıkları bu görevde canla başla ve ilk günkü aşkla çalışacaklarına dikkat çekti. 

Ünal, “2019 seçimleri yine biz kadınların omuzlarındadır. 

Siyasette biz de varız dedik ve yola çıktık. Karşılaştığımız hiçbir engel bizi yıldırmadı, Aksine güçlendirdi. 

Her zorluktan bir tecrübe edinerek bu günlere geldik. Türkiye'nin her tarafında biz kadınlar birlik beraberlik içerisinde safları ayırmadan büyük mücadele vereceğiz" diye konuştu. 

Ünal, kendisine destek ve katkı sağlayan partililere de teşekkür ederek, tüm teşkilatlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını vurguladı.


Bu haber 13 Mart 2018 Salı tarihinde eklenmiştir.