Son Dakika

Bin Altın HediyeBin Altın Hediye

Yozgatspor aşığı Yasin Reyhan ve beraberindeki bir grup Yozgatsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden “Yozgatspor Şampiyon Olsun, bin Altın Hediyemiz Olsun! ” isimli kampanya başlattılar

Bu haber 883 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgatspor aşığı Yasin Reyhan ve beraberindeki bir grup Yozgatsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden “Yozgatspor Şampiyon Olsun, bin Altın Hediyemiz Olsun! ” isimli kampanya başlattılar.

Yozgatspor aşığı Yasin Reyhan ve beraberindeki bir grup Yozgatsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden “Yozgatspor Şampiyon Olsun, bin  Altın Hediyemiz Olsun! ” isimli kampanya başlattılar. Kampanya süresince internet üzerinde oluşturulan platformda, Yozgatspor’ a şampiyonluk için verilecek olan altın vaatleri yayınlanacak. Yozgatlılar tarafından ilk duyulduğu andan itibaren olumlu olarak karşılanan kampanyaya destek artarak devam ediyor. Kampanya hakkında bilgi veren Yasin Reyhan, “2000-2002 yılları arası iki sezon Süper Lig'de mücadele, küme düştükten sonra uzun süre ikinci ligde mücadele et,2009-2014 arası da üçüncü ligden dört yıldır da bölgesel amatör kümede yer al. Bunu bir Yozgatlı olarak kabullenemiyorum. Bu takımın bizlere bizimde bu takıma ihtiyacı var. Yozgat şehrimizin kalkınmasında, tanıtımında Yozgatspor’umuz yeri çok önemlidir. Ligin bitimine az bir süre kaldı. Bizlerin bir şeyler yapması gerektiği düşüncesiyle bu kampanyayı başlattık, inşallah çok kısa zamanda 1000 altın vaadine ulaşacağız ve Şampiyon takımımıza hediye edeceğiz” dedi.

BU ŞEHİR 

PROFESYONEL LİGİ HAK EDİYOR

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Yozgatspor 1959 Futbol Kulübümüzün arzuladığı şampiyonluk yarışını bu yıl göğüsleyeceğine yürekten inandığını belirten Yasin Reyhan, “İlimizi profesyonel ligde temsil eden maalesef bir futbol takımımız yok. Yozgatspor 1959 futbol takımımız, bu yıl kadrosunu güçlendirdi ve şampiyonluk yarışının en güçlü ekibi haline geldi. Tüm Yozgat halkı bu yıl Yozgatspor’umuzun şampiyonluğunu arzuluyor. Taraftarıyla, sporcusuyla, teknik heyeti ve bizler Yozgatlılar olarak şampiyonluğa inandık. Futbolcu kardeşlerimize ve teknik heyete çok büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Yozgatspor taraftarı takımını çok seviyor ve maç boyunca büyük destek veriyor. Bu şehir profesyonel ligi hak ediyor.”

BAŞARININ SIRRI 

ÇALIŞMAK

Kendisinin çocukluk yıllarında itibaren Yozgatspor’ un koyu taraftarı olduğunu belirterek, futbolculara seslenen Reyhan, futbolun bir takım oyunu olduğunu ifade ederek,” Sabırlı olun, inançlı olun, çok çalışın ve futbolun takım oyunu olduğunu asla unutmayın. Başarının sırrı çok çalışmaktan ve inanmaktan geçiyor. Bu yıl başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Bizlerde Yozgatlılar olarak takımımızın sonuna kadar destekçisi olacağız, gönüllü olarak başlattığımız “YOZGATSPOR ŞAMPİYON OLSUN, 1000 ALTIN HEDİYEMİZ OLSUN!”kampanyamızda biriken altınları bizlere şampiyonluğu hediye eden takımımıza takdim edeceğiz.” dedi.

YOZGAT HALKININ DESTEĞİNE 

İHTİYACIMIZ VAR

Taraftarlar olarak maçlara yoğun ilgi gösteriyoruz. Sahamızdaki maçlarımızda türbinler tamamen doluyor. 

Yaklaşık on bine yakın seyirciyle maçlarımızı oynuyoruz. Deplasman müsabakalarında yine her maçta takımın yanındayız. Şehirde herkes futbolla ilgileniyor. Yozgatspor’umuzun 3. Lige çıkmasını canı gönülden istiyoruz. Yozgatspor’ un profesyonel lige çıkmasıyla ilimizin tanıtımına ve ekonomisine katkı sunacağına inanıyoruz.

 Yozgatlı genç kardeşlerimizi kahve köşelerinden, internet salonlarından çıkarıp sporla tanışmalarını istiyoruz. Tüm Yozgat halkının desteğine ihtiyacımız var. Kampanyamızı sahiplenelim. Yozgatspor’umuzun şampiyonluğu yolunda destekçisi olalım” diye konuştu.


Bu haber 10 Mart 2018 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.