Son Dakika

YEMENOĞLU BOZOKSPOR’A SİVASSPOR’DAN DAVET

Yemenoğlu Bozokspor  altyapı kategorisinde mücadele veren U11-U12- U13 futbol takımı Sivas yolcusu

Bu haber 995 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yemenoğlu Bozokspor  altyapı kategorisinde mücadele veren U11-U12- U13 futbol takımı Sivas yolcusu. Ocak ayı içerisinde Galatasaray, Göztepe gibi kulüplerin alt yapılarının katıldığı Kemer Cup turnuvasında gösterdiği performans ile göz dolduran Yemenoğlu Bozokspor altyapı takımı Sivasspor’un daveti üzerine Sivas’a gidiyor.

Yemenoğlu Bozokspor,  Sivaspor  Kayseri, Tokat  ve Sivas Belediyespor  takımlarının mücadele edeceği U11- U12 ve U13 kategorileri olmak üzere üç ayrı kategoride beşli turnuvaya katılacak.

Yemenoğlu Bozokspor Antrenörlerinden İlhan Özbay, “Türkiye’nin önde gelen takımlarının katılımı ile Antalya’da gerçekleştirilen Kemer Cup turnuvasında minik sporcularımız  göstermiş olduğu performans dikkatleri çekti şimdi ise Sivasspor’un daveti üzerine Sivas ilinde  düzenlenecek olan beşli turnuvaya katılacağız. 

Takımımız turnuvada üç ayrı kategoride mücadelede verecek. Turnuvada Yozgat’ı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğiz. Amacımız minik yeteneklerimizin keşfedilmesini sağlamak ve  turnuvada şampiyon olmak. Bunu başaracak güçteyiz . Antalya da düzenlenen turnuvada olduğu gibi Sivas’ta düzenlenecek olan turnuvaya katılmamızı sağlayan Yemenoğlu Bozokspor  Kulüp Başkanı Mehmet Yemenoğlu’na çok teşekkür ediyorum “diye konuştu.


Bu haber 01 Şubat 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.