Son Dakika

OKUMA HEYECANI

Yozgat Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 1/B sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan Okuma Bayramı etkinliği büyük beğeni topladı

Bu haber 947 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 1/B sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan Okuma Bayramı etkinliği büyük beğeni topladı. Okuma yazmayı öğrenen minik öğrencilerin okuduğu şiirler ve gösteriler katılımcılardan tam not aldı.

Okulda düzenlenen programa Okul Müdürü Şeref Kayaalp, 1/B sınıfı Öğretmeni Ercan Gökkaya, Rehberlik öğretmeni, minik öğrenciler ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Şeref Kayaalp, programda yaptığı konuşmada, eğitimin birinci basamağında öğrencilerin okuma yazmayı öğrenerek böylesine güzel bir etkinlik düzenlediğini belirterek, sınıf öğretmeni Ercan Gökkaya’ ya ve velilere teşekkür etti.

Sınıf öğretmeni Ercan Gökkaya’ da çocukların okuma yazmayı öğrenmelerinin heyecanı ve sevincini düzenledikleri Okuma Bayramı etkinliğinde aileleri ile birlikte yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Öğrenci velisi Mustafa Avcı’da oğlu Batuhan’nın okuma yazma heyecanına ortak olduğunu belirterek, “Öncelikle sınıf öğretmeni Ercan Gökkaya’ ya ve Okul Müdürü Şeref Kayaalp’ e teşekkür ederim. Çocuklarımızın kendilerini keşfetmeleri açısından güzel bir etkinlik oldu. Bende bu güzel ve özel bir günde onların bu mutluluğuna ortak oldum”diye konuştu.

Etkinlikte günün anısına Okul Müdürü Kayaalp ve sınıf öğretmeni Gökkaya tarafından öğrencilere okuma belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

Daha sonra veliler tarafından hazırlanan yiyecekler davetlilere ikram edildi.


Bu haber 11 Ocak 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.