Son Dakika

“Pansiyonum Evim Olsun’’

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Pansiyonum Evim Olsun’’ projesi kapsamında tüm pansiyonların öğrencilerin sosyal, kültürel ve bedensel gelişimlerine en üst düzeyde katkı sağlayacak şekilde donatılarak ev ortamı gibi oluşturulacağını söyledi

Bu haber 797 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Pansiyonum Evim Olsun’’ projesi kapsamında tüm pansiyonların öğrencilerin sosyal, kültürel ve bedensel gelişimlerine en üst düzeyde katkı sağlayacak şekilde donatılarak ev ortamı gibi oluşturulacağını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, il genelinde okul ve pansiyon ziyaretlerini sürdürerek, okul ve pansiyonların fiziki ve genel durumları hakkında bilgi almaya devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, Şehit Mustafa Aslan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Yazıcı, yatakhaneleri gezip öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin taleplerini yazılı olarak aldı.

Öğrencilerin rahatı ve huzuru bakımından, pansiyonların bütün donatılarının tamamlanarak bir ev ortamı oluşturulması için “Pansiyonum Evim Olsun” projesini hayata geçirdiklerini kaydeden Yazıcı, “Pansiyonum Evim Olsun” projesi kapsamında tüm pansiyonlarımız, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve bedensel gelişimlerine en üst düzeyde katkı sağlayacak şekilde donatılması ve öğrencilerimizin bir ev ortamındaymış gibi yaşam kalitesine kavuşmalarını hedefliyoruz.   Okul yöneticilerimize  ivedilikle gerekli ortamları sağlanması yönünde çalışmalara başlayacaklar. Bizlerde takip ederek biran önce projeyi tamamlayarak öğrencilerimizin hizmetine sunacağız.”dedi.

Öğrencilerden alınan taleplerin değerlendirileceğini ve eksik görülen hususların acilen giderileceğini vurgulayan Yazıcı, emeklerinden dolayı yönetici ve görevlilere teşekkür etti.


Bu haber 10 Ocak 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.