Son Dakika

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Can Çağnay Hentbol Erkekler 1

Bu haber 945 kez okundu.
Yazı Boyutu

Can Çağnay Hentbol Erkekler 1. Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz Yozgat Bozokspor, kadroya takviye için çalışmalara başladı.

Hentbol Erkekler 1. Ligi’nde devreyi 11 puanla 6’ıncı sırada tamamlayan Yozgat Bozokspor, 4 oyuncuyu kadrosuna katmayı hedefliyor.

 Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, 1 kaleci ve 3 oyuncu ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, önümüzdeki hafta içerisinde transfer çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi. Antrenör Hacı Hüseyin Çelik ile yaptıkları toplantının ardından transfer çalışmalarını hızlandırdıklarını vurgulayan Doğan, yerli ve yabancı oyuncularla görüşme halinde olduklarını ifade etti. Makedon oyun kurucu Jovan Talevski’nin de transfer konusunda kendilerine yardımcı olduğunun altını çizen Doğan, “Mevcut kadromuz hem karakter bakımından ve hem de oyun bilgisi bakımından üst düzeydeler. Yabancı oyuncularımız Jovan ve Dmitriy Turchenko artık bizden biri oldular. Uyum sorunu yaşamıyorlar. Yapacağımız transferlerde de takıma sürede içerisinde uyum sağlamasını istiyoruz” dedi.

STEDİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ 

Kulüp Başkanı Doğan, ligin ilk yarısına yönelik yaptığı değerlendirmede istedikleri yerde olmadıklarını aktardı. Lige geç başladıklarını belirten Doğan, iç saha maçlarında kazanmaları gereken maçları kaybettiklerini ifade etti. Kısıtlı kadro ve mütevazi bütçe ile mücadele verdiklerini vurgulayan Doğan, kadrodaki genç oyuncuların henüz hazır olmadıklarına değindi. Saha içi rotasyonunda da yararlanamadıklarının altını çizen Doğan, ikinci yarıda süt sıralar için mücadele vereceklerini sözlerine ekledi.


Bu haber 03 Ocak 2018 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.