Son Dakika

HAZIRLIKLARA DEVAM

 Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor

Bu haber 924 kez okundu.
Yazı Boyutu

 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor. Kırmızı siyahlı takım güç depolarken bir yandan da yeni isimleri kadrosuna katıyor. 

Yozgat’a 5 Ocak’ta dönmesiplanlanan kırmızı siyahılar, 13 Ocak’ta oynayacağı Kadirli maçı için Yozgat’ta hazırlık idmanlarına başlayacak. Yozgatspor’un Antalya kampı devam ediyor. 13 Ocak’ta start alacak ikinci yarının ilk maçını 7 Mart Kadirli Demirspor ile yapacak olan Yozgatspor, 5 Ocak’ta Yozgat’ta olacak ve hazırlık çalışmalarına devam edecek. 

27 Aralık’ta Antalya’ya giden ve kampa giren Yozgatspor’da, hummalı bir hazırlık dönemi geçirilirken, kırmızı siyahlı ekibin kampı 10 gün sürecek. Teknik Direktör Aydın Yavuz, ikinci yarının ilk maçını Yozgat’ta oynayacaklarını hatırlatarak, “İkinci yarıya inşallah güzel bir başlangıçla kendi evimizde ‘merhaba’ diyecek ve iddiamızı daha da güçlendireceğiz” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Beşinci Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor devre arası kamp çalışmalarını aralıksız sürdürürken Asbaşkan Ahmet Akgün ise takımın Antalya kampına katılarak hem transfer hem de kamp çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kırmız siyahlı ekibin Asbaş kanı Akgün, takımının yaklaşık 4 gündür Antalya’da teknik direktör Aydın Yavuz gözetiminde çalıştığını söyledi. Takımının iyi bir kamp dönemi geçirdiğine inandığını dile getiren Akgün, ‘’Antalya’da takımımız hem antrenman yaparken, hem de üç tane hazırlık müsabakası yapacak” dedi.

Takımlarının Antalya kampının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Akgün, ‘’Takımımız Antalya’da kamp yaparken biz de transfer çalışmalarını yürütüyoruz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun en iyi oyuncuları, takıma katkı sağlayacağını düşündüğümüz isimleri renklerimize bağlayacağız. Şuanda görüştüğümüz ve Antalya’ya davet ettiğimiz bir çok oyuncu bulunuyor. Hepsiyle de anlaşma zemini arıyoruz. Prensip anlaşmasına vardığımız bazı oyuncular var. Bu oyuncuları renklerimize bağladığımız zaman kamuoyuyla paylaşacağız’’ dedi.


Bu haber 02 Ocak 2018 Salı tarihinde eklenmiştir.