Son Dakika

İLÇE STADI HİZMETE GİRDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 2014 yılında yapımına başlanılan ve yapımı tamamlanan Sorgun ilçe stadyumunun geçici kabulü yapıldı

Bu haber 668 kez okundu.
Yazı Boyutu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 2014 yılında yapımına başlanılan ve yapımı tamamlanan Sorgun ilçe stadyumunun geçici kabulü yapıldı.

Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Levent Tunçer, aslında stattaki çalışmaların sezon öncesi tamamlandığını, ufak tefek eksikler nedeniyle geçici kabulünün bu güne kadar yapılamadığını ifade etti.

Statta yetkililer tarafından yapılan incelemelerde belirlenen o küçük eksikliklerin giderildiği bilgisini veren Tunçer “Stadımızın geçici kabulü yapıldı. Aslında bu kabulün önce Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerine, onların Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, onların da bize yapmaları gerekiyordu. Biz işlemleri hızlandırmak ve takımlarımızın ikinci yarı maçlarını kendi evlerinde oynamalarını sağlamak amacıyla tutanakla bu geçici kabulü yaptık. Hafta sonunda da Sorgun Belediyespor Yerköy Köselispor, Sorgun Gençlikspor’da Saraykentspor ile stadımızda karşılaştı. Her iki takımımızda stadımızdaki ilk maçlarını galibiyetle kapadı. Ben stadımızın, hayırlı olmasını ve takımlarımıza uğur getirmesini diliyorum. Ayrıca stadımızın tamamlanmasında emeği geçen herkese de sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.


Bu haber 29 Kasım 2017 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.