Son Dakika

"En iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz"

Ekonomi Ucuzluk Dünyası, 2000 yılından bu yana uygun fiyatlarla Yozgatlılara hizmet ediyor

Bu haber 886 kez okundu.
Yazı Boyutu
Ekonomi Ucuzluk Dünyası, 2000 yılından bu yana uygun fiyatlarla Yozgatlılara hizmet ediyor. 
2000 yılından bu yana Yozgat halkını yeniliklerle buluşturmaya devam ettiklerini belirten  Ekonomi Ucuzluk Dünyası sahibi İbrahim Fakılı Esnaf Köşesi sayfamıza yaptığı açıklamada: “Yozgat’a  değer katan Ekonomi Ucuzluk Dünyası olarak, kampanyalı fiyatlarımızla halkımızı bir çayımızı içmeye davet ediyoruz. 
Küçük ev aletleri, hırdavat, oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve plastik ürünleri çeşitlerimizle aradığınız birçok ürünü burada rahatlıkla bulabileceksiniz. Uygun fiyatlarımızla vatandaşlarımıza güvenilir ve rahat alışveriş imkanı sağlıyoruz. 
Bir işyeri müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet vermelidir. Ençok buna dikkat ediyor, bu düsturla faaliyetimize devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yozgat halkının en iyi hizmeti hakettiğini ifade eden Fakılı " Piyasaya göre daha kaliteli ve daha ekonomik ürünlerimiz ile halkımıza en iyi hizmet sunmanın çabası içerisindeyiz. 
Yeni şube açma çalışmalarımız devam ediyor. Yozgat'a ve Yozgatlı'ya en iyi hizmeti hakediyor. Biz de esnaf olarak her zaman güler yüz ile müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en ön plana alarak hizmet vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
 

Bu haber 14 Kasım 2017 Salı tarihinde eklenmiştir.