Son Dakika

GARANTİLİ HİZMET

Yozgat’ ta 8 yıldır Telefon tamir işi ile uğraşan  Metin Bilen Esnaf Köşesi sayfasına Telefon Tamirciliği hakkında kısa bilgilerde bulundu

Bu haber 545 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat’ ta 8 yıldır Telefon tamir işi ile uğraşan  Metin Bilen Esnaf Köşesi sayfasına Telefon Tamirciliği hakkında kısa bilgilerde bulundu. 

Bilen “ 8 yıldır Lise caddesi üzerinde telefon tamir işi ile uğraşıyorum, başta tablet olmak üzere bütün marka telefonlar tamirini yapıyoruz. Yaptığımız tüm işler garantilidir, telefon tamirinin yanı sıra tüm samsung telefonlarının cam ekran değişimi de yapıyoruz." dedi.Bilen “Telefonunuzda yaşanan sorunlar telefon markanıza ait bünyemizde barındırılan uzman teknisyenler ve özel ekipmanlar aracılığı ile anında çözüme kavuşturulur cep telefonu tamiri, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Teknik servisimizde yapılan bütün tamir işlemleri sonrası garanti kartınız hazırlanmakta ve bu sayede yaşayacağınız en ufak sorun dahi garanti kartınız ile çözüme kavuşturulmaktadır” şeklinde konuştu.


Bu haber 21 Ekim 2017 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.