Son Dakika

ŞAMPİYON BAĞLARBAŞI MAHALLESİ

Çayıralan Kaymakamlığı ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Voleybol Turnuvası sona erdi

Bu haber 793 kez okundu.
Yazı Boyutu

Çayıralan Kaymakamlığı ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Voleybol Turnuvası sona erdi.

Çayıralan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu. İlçe genelinde 12 takımın katıldığı turnuvayı Bağlarbaşı Mahallesi ile Konuklar Kasabası voleybol takımları arasında oynanan final müsabakasında rakibini 3-0 yenen Bağlarbaşı Mahallesi voleybol takımı  şampiyon oldu. Turnuvada Konuklar Kasabası Voleybol takımı ikinci, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu üçüncü oldu. Heyecan dolu anlara sahne olan maçlara Çayıralan halkı yoğu ilgi gösterdi. Çayıalan İlçe Kaymakamı Şahin Demir turnuvaya gösterilen  yoğun ilgiden dolayı Çayıralan halkına ve turnuvaya katılan tüm takımlardaki katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti. Final müsabakasının ardından Demir şampiyon olan Bağlarbaşı Mahallesi Voleybol  takımının kupasını takdim etti. 

Hep birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından program sona erdi.


Bu haber 21 Ekim 2017 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.