Son Dakika

MERKEZ, İSKENDER NAZLI’YA EMANET

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor

Bu haber 921 kez okundu.
Yazı Boyutu

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Mevcut Başkan İskender Nazlı’nın tek aday olarak gireceği seçimler, Cumartesi günü saat: 11:00’da Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Salonunda gerçekleştirilecek. 

Kongreye teşkilat mensuplarının yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve milletvekillerinin de katılımı bekleniyor. 

Eylül 2013 yılında görevi devralan ve geçen 4 yıllık süre zarfında 5 kritik seçim geçiren Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, yeni dönemde de yoluna devam edecek. Sırasıyla 30 Mart Yerel Seçimleri, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri, 7 Haziran Genel Seçimleri, 1 Kasım Erken Seçimleri ve son olarak 16 Nisan Halk

 Oylaması gibi önemli seçimlerde başarı grafiğini yükselten Başkan Nazlı ve Yönetimi Genel Merkez nazarında da sınıfı geçti. 

Yozgat’ta parti içerisinde sürdürdüğü denge siyaseti, ekip ruhu ile çalışma sergilemesi halk tarafından takdir gören Başkan Nazlı’nın yeni dönemde de yoluna devam edecek olması kamuoyunda olumlu karşılandı.

KAYNAK: İnternet Gazetesi


Bu haber 27 Eylül 2017 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.