Son Dakika

YOZGAT'TA CELAL KÖSE DÖNEMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine yenilenme sürecine giren  ve ülke genelinde olduğu gibi kongre çalışmaları yapılan  AK  Parti Yozgat teşkilatında Celal  Köse dönemi başlamış oldu

Bu haber 3827 kez okundu.
Yazı Boyutu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine yenilenme sürecine giren  ve ülke genelinde olduğu gibi kongre çalışmaları yapılan  AK  Parti Yozgat teşkilatında Celal  Köse dönemi başlamış oldu. 

'Teşkilatlar yenilensin' talimatının üzerine AK Parti'de yaklışık 3 yıllık görevinden ayrılan Harun Lekesiz'in yerine yeni isim arayışları gündemi oldukça meşgul etmişti. 

AK Parti İl Başkanlığı koltuğu için bir çok ismin adı geçmiş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, il başkanlığı ile ilgili teşkilat mensupları ile istişarelerde bulunmuştu. Yapılan temayül yoklamasının ardından 3 isim Ankara'ya çağrılmıştı. Merakla beklenen 'İl Başkanı Kim olacak' sorusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayının ardından netleşti.  AK Parti İl Başkanlığı'nda Celal Köse dönemi resmen başlamış oldu. 

Merhaba Yozgat Gazetesi olarak Köse'ye il başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz.


Bu haber 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihinde eklenmiştir.