Son Dakika

MARANGOZCULAR FUARA KATILDI

Marangozlar Odası, 22-26 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 29

Bu haber 669 kez okundu.
Yazı Boyutu
Marangozlar Odası, 22-26 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri Kesici Takımlar El Aletleri Fuarını üyeleri ile birlikte ziyaret etti.
Marangozlar Odası Başkanı İbrahim Ünlü, İstanbul’da düzenlenen fuara üyeleri ile birlikte katılarak teknolojik gelişmeleri yerinde incelediklerini söyledi.
Ünlü, “Oda olarak çağın değişen ve gelişen teknolojik ürünlerini yerinde görmek için bir otobüs tuttuk ve esnaf ve sanatkârımızla ziyaret ettik. 
Fuarda sergilenen yeni, teknolojik ve tasarım üzerine gelişmiş ürün ve makine parklarını yerinde inceleyip daha detaylı ve geniş bilgi sahibi olduk. Bu yıl 29.su düzenlenen fuara oldukça yoğun bir katılım vardı. Özellikle 30 ülkeden gelen katılımcılar bizlerin ufuklarını açmada büyük katkıları oldu. Esnaf ve sanatkarımızın bu tür teknolojik makinaları yakından takip etmesi tabi ki bizler ve Yozgat açısından büyük önem arz ediyor. Bizler üyelerimizle birlikte bu tür organizasyonları yakından takip ediyor ve düzenli bir şekilde katılmaya gayret gösteriyoruz. Bu vesile ile emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Fuara katılan esnaf ve sanatkarlar da fuarın kendileri açısından oldukça önemli olduğunu belirterek geziyi düzenleyen Oda Başkanı İbrahim Ünlü ’ye teşekkür etti.

Bu haber 25 Ekim 2016 Salı tarihinde eklenmiştir.