Son Dakika

İZGÖREN YOZGAT’TA

Bozok Üniversitesi ve İŞKUR Yozgat İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında Ahmet Şerif İzgören Yozgat’a geliyor

Bu haber 1319 kez okundu.
Yazı Boyutu
Bozok Üniversitesi ve İŞKUR Yozgat İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında Ahmet Şerif İzgören Yozgat’a geliyor. İzgören, ‘At Şu Adımı’ konulu konferansı ile bugün konukları ile buluşacak. 
İŞKUR Müdürü Nevzat Atak, Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde bugün saat 13:30’da düzenlenecek olan konferansa herkesi beklediklerini söyledi. 
Son yıllarda, işsizlik sorununun çözümüne yönelik arayışların arttığını dile getiren Atak,  “İşsizliği azaltmak, daha nitelikli ve kalıcı istihdam sağlamak adına İŞKUR olarak dev adım ve atılımlarla yola devam ediyoruz. İşsizlerimizin işi işbaşında öğrenmelerine, mesleğinde pratik kazanmalarına ve istihdam edilmelerine katkı sağlayan işbaşı eğitim programına özel önem vermekteyiz. 
Kariyer günlerindeki amacımız öğrencilerimiz ve yeni mezun olacak arkadaşlarımızın iş dünyasını tanıması iş kurma ve tanıma becerilerine katkı sağlamak olacaktır” diye konuştu.
 

Bu haber 25 Ekim 2016 Salı tarihinde eklenmiştir.