Son Dakika

GLOBAY 20’NCİ MAĞAZASI İLE YOZGAT’TA

Mağazacılığı hayat felsefesi haline getiren Globay, 20’nci mağazası ile Yozgat’ta faaliyete başladı

Bu haber 2430 kez okundu.
Yazı Boyutu

Mağazacılığı hayat felsefesi haline getiren Globay, 20’nci mağazası ile Yozgat’ta faaliyete başladı.

Globay Mağazalar Koordinatörü Hüseyin Güçlü, Yozgat’a açtıkları 20’nci mağaza ile kente alternatif bir mağaza kazandırdıklarını kaydetti. Mağazacılık yanında sosyal sorumluluk kampanyaları yürüttüklerini de belirten Güçlü, “Globay, en yüksek insan kaynağı ile en yüksek verimi almayı hedeflemektedir. Bunun yanında sosyal sorumluluk faaliyetlerini de gözetiyoruz. Sorgun ilçemizde ve 10 şehirde eş zamanlı olarak huzur evi ziyaretleri yaptık. Şehit ailelerimizi ziyaret ettik. İnsan odaklı çalıştığımız için bu tür projelere her zaman önem veriyoruz” ifadelerini kullandı.  Güçlü, topluma fayda sağlayacak projeler ürettiklerini de dile getirdi. 

“Perakende insanla başlar, insanla biter” sözünü şiar edinen markamız, insanlığa erdemli bir bakış açısıyla kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip olarak benimsemiştir” diyen Güçlü, şunları söyledi;  “Globay, istihdam edeceği kişileri belirlerken önemli kriterleri gözetir. Müşterileri güler yüzle karşılayan, velinimetimize saygıda kusur etmeyen, müşterilerimizin tercihini en öz haliyle anlayıp yardımcı olan, firmanın kârlılığını gözeten, çalışma arkadaşları arasında eş güdümle hareket eden, verimliliği kıstas alan azimli,  ahlaklı ve prensip sahibi kişilerle çalışmak firmamızın gayesidir.” Güçlü,  Globay Mağazaları olarak, önce Türkiye’nin birçok şehrine ardından da dünya ticaret merkezlerine mağaza açarak, kalitesiyle, markasıyla adından milyonlarca kişiye söz ettirmeyi hedeflediklerini dile getirdi. 

Yozgat’ta açılan mağazanın da Yozgatlılara kaliteli hizmet vermek anlayışı ile yola çıktığını belirten Güçlü, “Globay açtığı yeni mağazalarla Türkiye’de işsizliği azaltmak, yüzlerce insana iş olanağı oluşturmak, memlekete katma değer sağlayarak istihdamı arttıran lokomotif firmalardan biri haline gelmektir” dedi.


Bu haber 24 Ekim 2016 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.