Son Dakika

YILIN SPOR ÖDÜLLERİNE GÜREŞ DAMGA VURDU

Türkiye Spor Ödülleri’ne Türkiye Güreş Federasyonu ile Olimpiyat Şampiyonu milli güreşçiler Taha Akgül ve Rıza Kayaalp ile Avrupa Şampiyonu ilk kadın güreşçi Yasemin Adar damga vurdu

Bu haber 1378 kez okundu.
Yazı Boyutu
Türkiye Spor Ödülleri’ne Türkiye Güreş Federasyonu ile Olimpiyat Şampiyonu milli güreşçiler Taha Akgül ve Rıza Kayaalp ile Avrupa Şampiyonu ilk kadın güreşçi Yasemin Adar damga vurdu. Spor Türkiye Medya tarafından düzenlenen, “Uluslararası Sporun Zirvesi İstanbul“ etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan '15.Türkiye Spor Ödülleri' alanında zirvede yer alan, siyaset, spor, sanat, ekonomi ve iş dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla, 19 Aralık 2016 Pazartesi akşamı saat 19:00’da Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleşecek.
KATILIM YÜKSEK 
OLACAK
Yerli ve yabancı çok sayıda spor insanının katılacağı etkinlik kapsamında yapılacak panel, sunum ve söyleşiler sonrasında düzenlenecek ödül töreni ile 2016 yılında başarılı olmuş, sporcu ve yöneticiler ile bu başarıların kamuoyuna duyurulmasında emeği geçen basın mensupları ödüllendirilecek.
GÜREŞÇİLER DAMGA VURDU
2016 Rio Olimpiyat Oyunlarında 52 yıl aradan sonra büyük başarı yakalayan Türkiye Güreş Federasyonu Türkiye'nin en başarılı 5 federasyonu arasında gösterilerek 'Yılın Federasyonu' kategorisinde aday olarak gösterilirken 'Yılın Erkek Sporcusu' dalında milli güreşçilerimiz Taha Akgül ile Rıza Kayaalp ve 'Yılın Kadın Sporcusu' dalında ise Avrupa Şampiyonumuz ilk kadın güreşçimiz Yasemin Adar aday gösterildi.
OYLAMALAR DEVAM EDİYOR
15 Ekim 2016 - 30 Kasım 2016 tarihleri arasında ödüller sahiplerini bulacak. Oylama 'www.sporturkiye.com' ve 'www.turkiyesporodulleri.com' web siteleri üzerinden halk oylamasıyla devam ediyor.
 

Bu haber 21 Ekim 2016 Cuma tarihinde eklenmiştir.