Son Dakika

YENİ HOCA İLE İLK İDMANA ÇIKILDI

Yozgatspor 1959 FK’de Yahya Ünal döneminin bitmesinin ardından göreve gelen çiçeği burnunda hoca Feridun Dündar görevi alır almaz futbolcularla idmana başladı

Bu haber 1025 kez okundu.
Yazı Boyutu
Yozgatspor 1959 FK’de Yahya Ünal döneminin bitmesinin ardından göreve gelen çiçeği burnunda hoca Feridun Dündar görevi alır almaz futbolcularla idmana başladı. Bölgesel Amatör Lig 6’ncı grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK şampiyonluk parolasıyla başladığı ligde Yahya Ünal yönetimiyle yaşanan kötü gidişata dur diyebilmek için takımın başına başarılı hoca Feridun Dündar’ı getirdi. Henüz göreve yeni gelen Dündar, boş durmayarak ilk idmanına çıktı. İdman kaleci ve forvet oyuncuların çalışmalarıyla devam etti. 
HEDEFİMİZ 
ŞAMPİYONLUK, 
BİR SAPMA OLMADI
İdman sonrası açıklamada bulunan yeni Teknik Direktör Feridun Dündar, “Takımımız yeni bir oluşum içinde yeni bir hava içine girdi futbolcular. İstekli arzulu çocuklar.
 Bu kötü gidişe dur demek için buradayız. Hedefimiz mutlaka 3 puanla çıkacağız buradaki maçımızdan. Puan toplaya bildiğimiz kadar puan toplayacağız devre arasına kadar. Şunu söyleyeyim hedefimiz şampiyonluk, burada hedefimizde her hangi bir sapma yoktur. Ne gerekiyorsa teknik boyutta her türlü donanımımız var, bir sıkıntımız yok. Kısmet olursa Kırşehir maçıyla 3 puanı hedefliyoruz” dedi.
ZAMANA İHTİYACI OLAN OYUNCULAR VAR 
Takımda zamana ihtiyacı olan oyuncuların bulunduğunu dile getiren Dündar, “ Şu anki aldığımız oyuncular kaliteli oyuncular ama antrenmanları eksiği olduğu için şuanda hazır değil, bunlardan yararlanamıyoruz. Zamana ihtiyacı olan oyuncularımız var. Şuanda hazır oyuncular olmadığı için biraz sıkıntı yaşayacağız oda çok önemli değil, başka oyuncularımızla o sıkıntıyı kapatmayı düşünüyoruz” diye konuştu.
 

Bu haber 20 Ekim 2016 Perşembe tarihinde eklenmiştir.