Son Dakika

“Birlikteliği Sağlayan En Önemli Yapı”
“Birlikteliği Sağlayan En Önemli Yapı”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir, gelişen teknolojiye rağmen iletişim dünyasının en güçlü organları arasında basının yer aldığını belirterek, basının halkın haber alma kaynağı olduğunu, kamuoyunu bilinçlendiren ve toplumsal birlikteliği sağlayan en önemli yapı olduğunu söyledi. MHP Belediye Başkan Adayı Erdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada gazetecilerin gününü kutladı. Erdemir, mesajında şunları kaydetti: “İlimizin soru ve sorunlarını tarafsız ve ilkeli bir şekilde gündeme taşıyan basın mensuplarımızın bu duruşu takdire şayandır. Bugüne kadar büyük bir özveriyle yerine getirdikleri görevlerini bundan sonrada aynı duyarlılıkla yerine getireceklerine inancım tamdır. Her türlü zor koşulda fedakarca çalışan, Türk milletini bilgilendiren, kamuoyunun aydınlatılmasını sağlayan basın çalışanlarımızın bu anlamlı gününü kutlar, ilimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, zor koşullarda görevlerini yürüttükleri sırada yaşamlarını yitiren tüm basın şehitlerine Cenab-ı Allah’tan rahmet dilerim.”

Kardan Adam Yerine Kardan Araba
Kardan Adam Yerine Kardan Araba

Yozgat’ta kar yağışı hayatı olumsuz etkilese de karın keyfini çıkarmak isteyen çocuklar hayal güçlerini de kullanarak kardan adam yerine kardan araba yaptı. 

"Çalışan Gazeteciler Günü"

Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, beraberinde Eğitim Birsen Yönetim Kurulu üyeleri Celal Macit ve Bedrettin Dıvrak ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

“Gününüz Kutlu Olsun”
“Gününüz Kutlu Olsun”

Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy ve Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Sargın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

"VAZGEÇİLMEZ BİR MESLEK"

Saadet Partisi Yozgat İl Başkanı Ziya Koçak ve Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Yüzbaşıoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

“Toplumun Tarafsız Yönü”
“Toplumun Tarafsız Yönü”

ÇEDAŞ Proje ve Tesis Yöneticisi Didem Albayrak ve ÇEDAŞ Muhasebe Finans İl Yöneticisi Mahmut Ünlüsoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler. 

Belediye Çalışmalara Hız Verdi
Belediye Çalışmalara Hız Verdi

Yozgat Belediyesi tarafından oluşturulan ekipler tarafından şehir merkezindeki kaldırımlarda solüsyon ve kar küreme çalışması yapıldı. 

Sandık Ve Davamıza Sahip Çıkacağız
Sandık Ve Davamıza Sahip Çıkacağız

BBP Yozgat İl Başkanı Kemal Korkmaz partisini yok sayanlara en güzel cevabı sandıkta vereceklerini söyledi.

EMANETE SAHİP  ÇIKIYORUZ
EMANETE SAHİP ÇIKIYORUZ

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, partisi tarafından aday gösterilmemesine rağmen çalışmalarına devam ediyor.

Sayaçları Koruyun
Sayaçları Koruyun

Yozgat Belediyesi, hava sıcaklıklarının sıfırın altına düşmesi nedeniyle don uyarında bulundu.