Son Dakika

1 GÜNLÜĞÜNE POLİS OLDULAR
1 GÜNLÜĞÜNE POLİS OLDULAR

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Engelliler Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte 10 engelli öğrenciyi misafir etti. 

YARDIM TIRLARI ULAŞTI
YARDIM TIRLARI ULAŞTI

Yozgat’ta, İl Müftülüğü ile Diyanet Vakfı Yozgat Şubesi tarafından Afrin ve Doğu Guta için başlatılan kampanya kapsamında toplanan 16 tır yardım malzemesi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Senato Katliamı Kınadı
Senato Katliamı Kınadı

Bozok Üniversitesi Senatosu, Kudüs’te önceki gün ABD elçiliği açılışı sırasında İsrail’in Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği katliamı şiddet ve nefretle kınadı. 

KÜTÜPHANE KURULDU
KÜTÜPHANE KURULDU

Boğazlıyan ilçesi Uzunlu Beldesi'nde bulunan Uzunlu Cumhuriyet Ortaokul'na 5 bine yakın kitaptan oluşan bölgenin en büyük kütüphanesi açıldı. 

Öğrenciler İstanbul’u Gezdi
Öğrenciler İstanbul’u Gezdi

Yozgat Çözüm Koleji öğrencileri hafta sonu düzenlenen etkinlikte öğretmenleri eşliğinde İstanbul’u gezdi. 

Maaş İçin Uzun  Kuyruk Oluştu
Maaş İçin Uzun Kuyruk Oluştu

Yozgat’ta taşerondan kadroya geçen işçiler ilk maaşlarını alabilmek için banka önlerinde uzun kuyruk oluşturdu. 

Motosikletli Şahin  Timi Göreve Başladı
Motosikletli Şahin Timi Göreve Başladı

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü, trafik olaylarına daha hızlı müdahale etmek amacıyla ilçede motosikletli trafik timi oluşturdu. 

ÇİFTÇİLER BULUŞTU
ÇİFTÇİLER BULUŞTU

Kayseri Şeker yöneticileri Turhal Şeker Fabrikası ile sözleşmeli pancar ekimi yapan Tokat-Zile Bölgesi çiftçileri ile bir araya geldi. 

CAMİLER DOLDU
CAMİLER DOLDU

Yozgat’ta 11 ayın Sultanı Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ilk teravih namazı kılmak isteyen vatandaşlar camilere akın etti. 

BEKLENTİ SEDEF
BEKLENTİ SEDEF

Yozgat’ta ülkücü camianın önemli isimlerin başında gelen ve uzun yıllar ülkücü camianın neferi gibi hizmet eden Ethem Sedef, vekilliğe göz kırpmaya başladı.