Son Dakika

KOLTUK DEĞİL 'YOZGAT' SEVDALISIYIM
KOLTUK DEĞİL 'YOZGAT' SEVDALISIYIM"

Yozgat halkından gelen çağrıya sessiz kalmayarak bağımsız belediye başkan adayı olan Dr. Kazım Arslan seçim çalışmalarına start verdi.

16 YILLIK KAZANIM
16 YILLIK KAZANIM

Memleketi Yozgat'ta AK Parti Seçim İrtibat Merkezi açılışına katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitingleri kapsamında Yozgat’a geleceğini açıkladı.

Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Eğitimi
Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Eğitimi

Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü Ar-ge Biriminin organizasyonuyla Motivasyon Eğitimi Sağlık Hizmetlerinde İletişim Uzmanı Meltem Yılmaz tarafından Sorgun’da sağlık çalışanlarına verildi.

"Türlü Oyunlar İçerisine Girenler Bizimle Olmamıştır"

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Herhangi bir görevi üstlenmeye aday adayı olduktan sonra, görev nasip olmadığı zaman sırtını dönüp gidenler veya türlü oyunlar içerisine girenler zaten hiçbir zaman bizimle olmamış demektir" dedi. 

Köse Projelerini Açıklıyor
Köse Projelerini Açıklıyor

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, iki projesini açıkladı. Köse, Topçu Göleti mevkiine mesire alanı ile sera ve botanik bahçe kuracaklarını söyledi.

"YOZGAT ÇİFTÇİSİ ÜVEY EVLAT MI?"

Çiftçilere ödenmesi gereken hububat destekleme ödemelerinin aksatıldığını ve çiftçilerin çok zor durumda olduğunu TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmayla gündeme getiren CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, 5 Ocak’ta cumhurbaşkanının açıklaması olduğunu ve bir buçuk ay geçmesine rağmen hala bir ödeme yapılmadığını söyledi.

VİTAMİN EKSİKLİĞİ HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR
VİTAMİN EKSİKLİĞİ HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Uzmanlar, vitamin eksikliğinin hastalıklara davetiye çıkardığını belirterek, "Halsizlik, yorgunluk, çabuk yorulma, üşüme hissi, baş dönmesi, iştahsızlık, saç dökülmesi, çarpıntı, konsantrasyon bozukluğu, çalışma kapasitesinde düşüklük mevcut bir kansızlığın belirtileri olabilir" dedi.

YOZGATSPOR’A TATLI ZİYARET
YOZGATSPOR’A TATLI ZİYARET

Yozgat Kamil Kılıçarslan 1. Amatör Küme liginde mücadele veren Yozgat İl Özel İdare Spor Genel Kaptanı Mehmet Seyfi, Antrenör Abdurrahman Doğan ve futbolcular Yozgatspor’un bu hafta kendi sahasında oynayacağı Ünye spor maçı öncesi Yozgatspor’a moral ziyaretinde bulunarak tatlı ikramında bulundu.

"Herşey Yozgat İçin"

31 Mart Yerel Seçimlerinin yaklaşması ile beraber heycan arttı.

OKTAY,  MEMLEKETİNDE
OKTAY, MEMLEKETİNDE

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hemşerimiz Fuat Oktay, bugün memleketi Yozgat’a gelecek.