Son Dakika

"Yozgat sporunun yanındayız"

(Sayfa 1'den devam)

YOZGATSPOR’A DESTEK ZİYARETİ
YOZGATSPOR’A DESTEK ZİYARETİ

Bölgesel Amatör Lig 5’inci grupta mücadele eden Yozgatspor’un cefakar taraftar grupları Çapanoğlu ve Meydan Nevşehirspor galibiyeti ardından bir destek ziyareti gerçekleştirdi.Yozgatsporlu oyuncular bir günlük izinin ardından dün kendi tesislerinde toplanarak Adana Büyükşehir Belediyespor ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına başladı. Yozgatspor taraftar gruplarından Çapanoğlu ve Meydan’ın temsilcileri kulüp başkanı Ahmet Akgün, teknik direktör Aydın Yavuz ve futbolculara bir araya geldi.Yozgatspor tesislerinden gerçekleştirilen ziyarette taraftar gruplarının tarafından baklava ikramında bulunuldu.Çapanoğlu ve Meydan gruplarının ortak yaptığı açıklamada, kırmızı siyahlı renklerin her zaman peşinde olduklarını söyleyerek, tüm güçleriyle şampiyonluk yolunda destek vereceklerinin altı çizildi.

ANTRENÖR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
ANTRENÖR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlere yönelik bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı Gençli Hizmetleri ve Spor İl MüdürüOğuzhan Güneşer başkanlığında Rıza Kayaalp Toplantı Salonunda yapıldı.

"YENEMEYECEĞİMİZ TAKIM YOK"

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Aydın Yavuz, zor bir haftayı geride bıraktıklarını söyleyerek sahada doğru işler yapıldığında yenemeyecekleri takım olmadığını belirtti. 

AMATÖR  KÜMEDE  HEYECAN DORUKTA
AMATÖR KÜMEDE HEYECAN DORUKTA

Yozgat 1. Amatör Kümede Liginde 5. Hafta Geride Kaldı.  Gruplarda playoff ve küme düşmeme mücadelesi kızıştı.

YOZGATSPOR LİDERLİK  KOLTUĞUNA OTURDU
YOZGATSPOR LİDERLİK KOLTUĞUNA OTURDU

Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda haftanın önemli maçında temsilcimiz Yozgatspor, kendi sahasına Nevşehirspor’u ağırladı. 

TARAFTARLARDAN  DESTEK SÖZÜ
TARAFTARLARDAN DESTEK SÖZÜ

Yozgatspor 1959 FK Kulüp Başkanı Kazım Arslan, taraftar gruplarının liderleri ile bir araya gelerek kritik Nevşehirspor karşılaşması öncesi birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

NEVŞEHİRSPOR MAÇI ÜCRETSİZ OLACAK
NEVŞEHİRSPOR MAÇI ÜCRETSİZ OLACAK

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan, Pazar günü oynanacak Nevşehir maçının derbi niteliğinde olduğunu belirterek, bu maçın ücretsiz olacağını söyledi. 

KARİYERE İLK ADIM PROJESİ
KARİYERE İLK ADIM PROJESİ

Sorgun Gençlik Derneği tarafından hazırlanan İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı PRODES Programı kapsamında finanse edilen "Kariyere İlk Adım" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı. 

TARAFTARDAN TAM DESTEK
TARAFTARDAN TAM DESTEK

Çapanoğlu taraftar grubu başkanı Tuncay Özentürk Yozgat’ta taraftar bilincini kültürlü bir hale gelme içerisinde olduklarını dile getirdi. Tuncay gençlere örnek olup yanlış yönlendirmeye engellemeye çalıştıklarını söyledi.