Son Dakika

GRUP MAÇLARI NEVŞEHİR’DE
GRUP MAÇLARI NEVŞEHİR’DE

2016-2017 sezonu U-19 Türkiye şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına Nevşehir ev sahipliği yapacak. 

FUTSAL MÜSABAKALARI BAŞLADI
FUTSAL MÜSABAKALARI BAŞLADI

Futsal genç erkekler ve genç kızlar yarı final müsabakaları Erzincan’da başladı. 

BOZOKSPOR’DA ÜZÜNTÜ HAKİM
BOZOKSPOR’DA ÜZÜNTÜ HAKİM

Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde imkanlar dahilinde mücadele ettiklerini belirterek, spor severlere yaşattıkları heyecandın dolayı mutlu olduklarını ancak ligden düşmenin üzüntüsü içerisinde olduklarını söyledi. Hentbol Erkekler Süper Ligi’ne veda eden temsilcimiz Yozgat Bozokspor’da büyük üzüntü yaşanıyor. Ligde ilk sezon yer alan, sergilediği performans ve gösterdiği mücadele ile beğeni toplayan kırmızı siyahlı temsilcimiz son hafta oynanan maçların ardından Süper Lig macerasını sonlandırdı. 

SÜPERLİG MACERASI BİR SEZON SÜRDÜ
SÜPERLİG MACERASI BİR SEZON SÜRDÜ

Yozgat Bozokspor’un Süper Lig macerası bir sezon sürdü. Kırmızı siyahlı takım son maçında mağlup oldu. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz, Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veren Beykoz Belediyespor’a 24-29 yenilerek ligden düştü. Kırmızı siyahlı takım sezon başında bu yana yoluna yalnız devam ederken, son maçında da yalnızlığını dikkat çekti. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin son haftasında ligden düşen ve Avrupa kupalarına katılacak takımlar belli oldu. Temsilcimiz Yozgat Bozokspor son maçında kendi sahasında Beykoz Belediyespor’a 24-29 yenilerek Süper Lig macerasını erken bitirdi. Yozgat’ın tanıtım ve reklamında önemli bir görev üstlenmesine rağmen maddi destek bulamayan temsilcimiz sessiz girdiği Süper Lig’e yine sessiz veda etti. Rıza Kayaalp Spor Salonu’ndaki konser etkinliği nedeniyle Bozok Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan mücadele Yozgatlı sporseverler ilgi göstermedi. Yozgat için önemli bir sportif müsabaka olmasına rağmen il yöneticilerinden de kimsenin olmaması dikkat çekti.

BOZOKSPOR’UN KADER MAÇI
BOZOKSPOR’UN KADER MAÇI

Hentbol Erkekler Süper Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Bozokspor, yarın kader maçına çıkacak. Beykoz Belediyespor ile karşılaşacak olan Yozgat Bozokspor, maçtan en az bir puan çıkarmak zorunda. Temsilcimizin ligde kalması için Maliye Piyango, Nilüfer Belediyespor ve Taşova YİBO’dan birinin de kaybetmesi gerekiyor. Ligde kalma mücadelesi veren takımların yanı sıra Avrupa kupalarını da hedefleyen takımların kaderi yarın oynanacak maçlarla belli olacak.

SON MAÇ SON HEYECAN
SON MAÇ SON HEYECAN

Pazar günü oynanacak maçta çıkacak sonuç ligdeki kaderimizi belirleyecek.

TARİH, SAAT, YER DEĞİŞTİ
TARİH, SAAT, YER DEĞİŞTİ

Yozgat Bozokspor’un, Beykoz Belediye ile oynayacağı maçın tarihi, saati ve yeri değişti. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde Avrupa kupalarına gidecek takımların yanı sıra ligde kalma mücadelesi veren takımları yakından ilgilendiren son hafta maçları Pazar günü saat: 15.00’de oynanacak.

BOZOKSPOR, BEYKOZ’A HAZIRLANIYOR
BOZOKSPOR, BEYKOZ’A HAZIRLANIYOR

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz Yozgat Bozokspor, kendi sahasında ağırlayacağı Beykoz Belediye maçının hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor. 

BEKLENEN GALİBİYET
BEKLENEN GALİBİYET

Türkiye Erkekler Hentbol Ligi 25’inci haftasında temsilcimiz  Yozgat Bozokspor  Konya Selçuklu Belediyesi’ni mağlup ederek haftalar sonra puanla tanıştı. Kırmızı siyahlı takım ligde kalma yolunda önemli bir galibiyet aldı. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz Yozgat Bozokspor   ligde kalma yolunda önemli bir galibiyet aldı. Ligden düşmesi haftalar önce kesinleşen Konya Selçuklu Belediyesi ile deplasmanda karşılaşan Yozgat Bozokspor   rakibini 35-42 mağlup ederek haftalar sonra puan sevinci yaşadı. Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı Ankara Bölgesinden İsmail Doğan ve Küntay Taşkın yönetti.  Kırmızı siyahlı temsilcimiz maça iyi başlayan taraf oldu. İlk dakikalardan itibaren rakibine üstün

HEDEF KONYA
HEDEF KONYA

Hentboldaki temsilcimiz yarın Konya Selçuklu Belediyespor’a konuk olacak. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde tehlikeli bölgenin içerisinde bulunan temsilcimiz Bozokspor yarın Konya Selçuklu Belediyespor ile karşılaşacak. Kırmızı siyahlılar bugün Ankara’dan Konya’ya gidecek. Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz Bozokspor, yarın karşılaşacağı Konya Selçuklu Belediyespor maçına bileniyor. Süper Lig’de ilk mücadele veren kırmızı siyahlı ekibimiz, son haftalarda aldığı sonuçlar nedeniyle tehlikeli bölgenin içerisine girdi. Geçtiğimiz hafta sonu oynadığı Taşova YİBO karşısında aldığı mağlubiyet ile bir anda sıkıntılı bir sürece giren kırmızı siyahlı ekip, Konya’dan galibiyete kilitlendi. Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda saat 13.00’de başlayacak müsabakayı Ankara Bölgesinden İsmail Doğan ve Küntay Taşkın yönetecek, Müsabakada Adana bölgesinden Mustafa Şeker gözlemci olarak görev yapacak. Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, Taşova YİBO müsabakasında aldıkları yenilginin kendilerini sıkıntıya soktuğunu söyledi. Konya deplasmanından mutlak galibiyetle dönmeleri gerektiğini belirten  Doğan, ligde son iki haftaya girildiğini ve telafisinin mümkün olmadığını kaydetti. Doğan, takımın hafta boyunca çalışmalarını sürdürdüğünü ve bugün Konya’ya gideceğini ifade ederek, Yakup dışında sakat oyuncunun bulunmadığını aktardı.