Son Dakika

SONUÇ: 2-0
SONUÇ: 2-0

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Yozgatspor, kendi sahasında Adana Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı. 

UMUTLAR YENİLENDİ
UMUTLAR YENİLENDİ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor deplasmanda Nevşehirspor’u mağlup ederek, yeniden umutlandı. 

“SPORDA KAL GÜVENDE KAL”
“SPORDA KAL GÜVENDE KAL”

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın desteğiyle, Radyo ve Tele- vizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) tarafından, madde bağımlılığı ile mücadeleye destek vermek amacıyla düzenlenen "Sporda Kal Güvende Kal" projesinin ikinci toplantısı İstanbul’da yapılacak.

SONUÇ: 1-1
SONUÇ: 1-1

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, kendi sahasında Talasgücü Belediyespor ile karşılaştı. Kırmızı siyahlılar ligde iddiası bulunmayan rakibi karşısında vasat bir oyun sergilerken sahadan da 1-1’lik sonuçla ayrıldı. Yozgatspor bu sonuçla şampiyonluk yolunda işini mucizelere bıraktı. Bozok Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Ankara bölgesinden Burak Güner yönetti. Yardımcılarını Oğuzhan Yılmaz ve Harun Tekin yaparken, Onur Güneş dördüncü hakem olarak görev yaptı. 

ENGELİNİ BASKETBOL İLE AŞTI
ENGELİNİ BASKETBOL İLE AŞTI

Sorgun Umut Engelli Tekerlekli Basketbol takımında oynayan Hilal Eker, 19-23 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan A Bayanlar Basketbol Milli Takım Seçme Kampına davet edildi.

Müsabakalar Tamamlandı
Müsabakalar Tamamlandı

2016-2017 Okul Sporları Tekvando İl Birinciliği müsabakaları dün Rıza Kayaalp Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar ile tamamlandı. 

Masa Tenisi Müsabakaları Başladı
Masa Tenisi Müsabakaları Başladı

Erzincan Okul Sporlarında grup müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

MÜCADELEYE DEVAM
MÜCADELEYE DEVAM

 

YEMENOĞLU BOZOKSPOR’A SİVASSPOR’DAN DAVET
YEMENOĞLU BOZOKSPOR’A SİVASSPOR’DAN DAVET

Yemenoğlu Bozokspor  altyapı kategorisinde mücadele veren U11-U12- U13 futbol takımı Sivas yolcusu. Ocak ayı içerisinde Galatasaray, Göztepe gibi kulüplerin alt yapılarının katıldığı Kemer Cup turnuvasında gösterdiği performans ile göz dolduran Yemenoğlu Bozokspor altyapı takımı Sivasspor’un daveti üzerine Sivas’a gidiyor.

HER MAÇ ÖNEMLİ
HER MAÇ ÖNEMLİ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, Kadirli Demir maçını unutarak Kürkçüler maçının hazırlıklarına başladı.