Son Dakika

HEDEF ALTIN MADALYA
HEDEF ALTIN MADALYA

Dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçi Rıza Kayaalp, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda altın madalya kazanarak en büyük hedefinin gerçekleştirmek istediğini söyledi. 

Bin Altın HediyeBin Altın Hediye
Bin Altın HediyeBin Altın Hediye

Yozgatspor aşığı Yasin Reyhan ve beraberindeki bir grup Yozgatsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden “Yozgatspor Şampiyon Olsun, bin Altın Hediyemiz Olsun! ” isimli kampanya başlattılar.

SONUÇ: 2-0
SONUÇ: 2-0

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Yozgatspor, kendi sahasında Adana Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı. 

UMUTLAR YENİLENDİ
UMUTLAR YENİLENDİ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor deplasmanda Nevşehirspor’u mağlup ederek, yeniden umutlandı. 

“SPORDA KAL GÜVENDE KAL”
“SPORDA KAL GÜVENDE KAL”

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın desteğiyle, Radyo ve Tele- vizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) tarafından, madde bağımlılığı ile mücadeleye destek vermek amacıyla düzenlenen "Sporda Kal Güvende Kal" projesinin ikinci toplantısı İstanbul’da yapılacak.

SONUÇ: 1-1
SONUÇ: 1-1

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor, kendi sahasında Talasgücü Belediyespor ile karşılaştı. Kırmızı siyahlılar ligde iddiası bulunmayan rakibi karşısında vasat bir oyun sergilerken sahadan da 1-1’lik sonuçla ayrıldı. Yozgatspor bu sonuçla şampiyonluk yolunda işini mucizelere bıraktı. Bozok Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Ankara bölgesinden Burak Güner yönetti. Yardımcılarını Oğuzhan Yılmaz ve Harun Tekin yaparken, Onur Güneş dördüncü hakem olarak görev yaptı. 

ENGELİNİ BASKETBOL İLE AŞTI
ENGELİNİ BASKETBOL İLE AŞTI

Sorgun Umut Engelli Tekerlekli Basketbol takımında oynayan Hilal Eker, 19-23 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan A Bayanlar Basketbol Milli Takım Seçme Kampına davet edildi.

Müsabakalar Tamamlandı
Müsabakalar Tamamlandı

2016-2017 Okul Sporları Tekvando İl Birinciliği müsabakaları dün Rıza Kayaalp Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar ile tamamlandı. 

Masa Tenisi Müsabakaları Başladı
Masa Tenisi Müsabakaları Başladı

Erzincan Okul Sporlarında grup müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

MÜCADELEYE DEVAM
MÜCADELEYE DEVAM