Son Dakika

ÜÇ PAUNLA DÖNÜLDÜ
ÜÇ PAUNLA DÖNÜLDÜ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü grubunda temsilcimiz Yozgatspor, Çankırı deplasmanından üç puanla döndü. Spor Toto BAL Ligi 4’üncü grubunda mücadele veren Yozgatspor, ligin ilk haftasında 1074 Çankırıspor ile karşılaştı.

Sezon Hazırlıkları Başladı
Sezon Hazırlıkları Başladı

Yozgat Kamil Kılıçarslan Amatör Küme Futbol Ligi B grubunda mücadele verecek olan İl Özel İdarespor yeni sezon hazırlıklarına başladı. 

Bozokspor Lige Hazırlanıyor
Bozokspor Lige Hazırlanıyor

Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde mücadele verecek olan temsilcimiz Yozgat Bozokspor yeni sezon hazırlıklarını Ankara Kızılcahamam’da sürdürüyor. 

KAMP BAŞLIYOR
KAMP BAŞLIYOR

Hentbol Erkekler Birinci Lig’inde mücadele eden Yozgat Bozokspor, yeni sezon hazırlıklarına Ankara’da başlayacak. 

FİKSTÜR ÇEKİLDİ
FİKSTÜR ÇEKİLDİ

Hentbolda 2018-2019 sezonu 1’inci lig fikstürü çekildi. 

B GURUBUNUN LİDERİ OLDU
B GURUBUNUN LİDERİ OLDU

Türkiye Greko-Romen Süper Lig'in 6'ncı ve 7'nci hafta maçları sonunda Kayseri Şekerspor güreş takımı gurup lideri oldu.

GRUPLAR BELLİ OLDU
GRUPLAR BELLİ OLDU

2018-2019 Kamil Kılıçarslan Amatör Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan takımların grupları ve fikstürü belli oldu. Yozgat 2018-2019 Kamil Kılıçarslan Amatör futbol ligi kura çekimi ve fikstürü Sarıkaya ilçesinde yapıldı.

İLK KARŞILAŞMA
İLK KARŞILAŞMA

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü grubunda mücadele verecek olan Yozgatspor, sezonun ilk resmi karşılaşmasını Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacak.

BAŞKAN AKAY’DAN MÜJDE
BAŞKAN AKAY’DAN MÜJDE

Kayseri Şeker’in Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Futbol, Güreş, Satranç ve masa tenisi branşlarında yapılan yaz spor okulu sona erdi.

GÜNDE ÇİFT İDMAN
GÜNDE ÇİFT İDMAN

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde günde çift idmanla sürdürüyor.  Teknik Direktör İbrahim Baş, “Taraftarlardan, Yozgat’ı sevenlerden, Yozgat ile ilgilenen herkesten Yozgatspor’a sahip çıkacak tutum ve davranışlar bizim için çok önemli” dedi. Yetenekli oyunculardan kurulu bir takım kurduklarını kaydeden Teknik Direktör İbrahim Baş, “Genelde sağlıklı, dikkatli, emin adımlarla hiç acele etmeden iyi bir ekip kurmaya çalışıyoruz. Yetenekli oyuncuları takımımıza kazandırdık. Yozgat’ın içinde bulunduğu beklentileri karşılayacağımızı düşünüyorum. Taraftarlardan, Yozgat’ı sevenlerden, Yozgat ile ilgilenen herkesten Yozgatspor’a sahip çıkacak tutum ve davranışlar bizim için çok önemli. Çünkü bu takıma güvenirler ve birlikte hareket ederlerse başarı bizimle beraber gelecek.  O yüzden hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Bizim kendimiz ile ilgili bir kaygımız, şüphemiz, endişemiz yok. Bütün çalışmalarımız Yozgat’ın bizden beklentilerinin karşılığını vermek. Bunun için azimle çalışıyoruz” dedi.  Hafif bir idman programı uyguladıklarını dile getiren İbrahim Baş, “Bölgesel Amatör Ligin statüsü gereği 3,5 4 aylık bir ara veriliyor. Buda futbolcularda antrenman eksikliğine sebebiyet veriyor. Başlangıçtaki antrenmanlarımız, çocukların bu 3,5 aylık antrenmansızlığını önce telafi edecek nitelikte. İkinci etap kampına kadar bu çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu. Kadro da ki eksiklikleri gidermek için transfer görüşmelerinin sürdüğünü dile getiren Teknik Direktör İbrahim Baş, üç oyuncuyu daha transfer etmeyi düşündüklerini ifade etti.