Son Dakika

BERABERE...
BERABERE...

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grubunda mücadele veren temsilcimiz Yozgatspor. Deplasmanda oynadığı Talasgücü Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.

ÇAMLIKSPOR FIRTINA GİBİ ESİYOR
ÇAMLIKSPOR FIRTINA GİBİ ESİYOR

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi A Grubunda  mücadele veren Çamlıkspor  ligde fırtına gibi esiyor.

YEMENOĞLU BOZOKSPOR‘DA  YÜZLER GÜLÜYOR
YEMENOĞLU BOZOKSPOR‘DA YÜZLER GÜLÜYOR

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Lig’inde mücadele veren  Yemenoğlu  Bozokspor’da yüzler gülüyor.

ŞAMPİYONLUKTAN  ENDİŞEMİZ YOK
ŞAMPİYONLUKTAN ENDİŞEMİZ YOK

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor'da Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgatspor'un kayıpsız bir şeklide yoluna devam ettiğini ve hedefleri noktasında endişesinin olmadığını belirtti. 

BAŞKAN’A ZİYARET
BAŞKAN’A ZİYARET

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’a, Çapanoğlu Tarftar Derneği’nden tebrik ziyareti.Belediye Başkanı Kazım Arslan,” Beşinci haftayı geride baktık. Bu  zaman içerisinde takımımız her maçtan galip ayrıldı. Bu galibiyetlerde oyuncularımız ve teknik direktörümüzün katkısı yanında taraftarımızın desteğide büyük rol oynadı. Size ve bütün taraftarımıza teşekkür ederim.” dedi.Arslan,” Yozgatspor kayıpsız bir şekilde yoluna devam ediyor. İnşallah böyle de devam edecek. Hedefimiz Yozgatspor'u kayıpsız bir şekilde devam ettirip, şampiyon olmasını sağlamaktır. Yozgatspor bu konu da iyi gidiyor ve iyi gidecek" şeklinde konuştu.

KABLOLU SU KAYAĞI KEYFİ
KABLOLU SU KAYAĞI KEYFİ

Yozgat Valiliği tarafından Spor Vadisi Kompleksi içerisinde bulunan gölette kurulumu tamamlanan kablolu su kayağı tesisi hizmete açıldı. Açılışta çeşitli illerden gelen su kayağı sporcuları birbirinden muhteşem gösterilere imza attı. 

Yozgatspor: 3  Arsuz Karaağaçspor: 0
Yozgatspor: 3 Arsuz Karaağaçspor: 0

Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK, sahasında konuk ettiği Arsuz Karaağaçspor’u 3-0 mağlup etti. Karşılamaya iyi başlayan ve oyun üstünlüğünü elinde bulunduran Yozgatspor 1959 FK, ilk yarı aradığı golü bulamazken taraflar soyunma odasına 0-0 eşitlikle gitti. Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Yozgatspor, aradığı golü maçın 54. dakikasında Ali Yakup’la buldu ve rakibi karşısında 1-0 öne geçti. Rakip kalede ataklarını sıklaştıran Yozgatspor, Ali Tayfun’un 60. dakikada attığı golle skoru 2-0’a getirdi. Maçın sonucunu belirleyen golü ise 75. dakikada Vehbi Furkan Yıldırım kaydetti ve Yozgatspor rakibini 3-0 mağlup etti.Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK, sahasında konuk ettiği Arsuz Karaağaçspor’u 3-0 mağlup etti. Karşılamaya iyi başlayan ve oyun üstünlüğünü elinde bulunduran Yozgatspor 1959 FK, ilk yarı aradığı golü bulamazken taraflar soyunma odasına 0-0 eşitlikle gitti. Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Yozgatspor, aradığı golü maçın 54. dakikasında Ali Yakup’la buldu ve rakibi karşısında 1-0 öne geçti. Rakip kalede ataklarını sıklaştıran Yozgatspor, Ali Tayfun’un 60. dakikada attığı golle skoru 2-0’a getirdi. Maçın sonucunu belirleyen golü ise 75. dakikada Vehbi Furkan Yıldırım kaydetti ve Yozgatspor rakibini 3-0 mağlup etti.Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK, sahasında konuk ettiği Arsuz Karaağaçspor’u 3-0 mağlup etti. Karşılamaya iyi başlayan ve oyun üstünlüğünü elinde bulunduran Yozgatspor 1959 FK, ilk yarı aradığı golü bulamazken taraflar soyunma odasına 0-0 eşitlikle gitti. Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Yozgatspor, aradığı golü maçın 54. dakikasında Ali Yakup’la buldu ve rakibi karşısında 1-0 öne geçti. Rakip kalede ataklarını sıklaştıran Yozgatspor, Ali Tayfun’un 60. dakikada attığı golle skoru 2-0’a getirdi. Maçın sonucunu belirleyen golü ise 75. dakikada Vehbi Furkan Yıldırım kaydetti ve Yozgatspor rakibini 3-0 mağlup etti.

ŞAMPİYON BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
ŞAMPİYON BAĞLARBAŞI MAHALLESİ

Çayıralan Kaymakamlığı ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Voleybol Turnuvası sona erdi.

"HAYDİ SPOR YAPALIM"

Sorgun Gençlik Derneğinin hazırlamış olduğu #ErasmusPlus Gençlik Değişimleri programı kapsamında "Haydi Spor Yapalım" isimli proje kapsamında Yunanistan, İtalya ve Polonyalı katılımcılar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

BALKAN ŞAMPİYONASINA DAVET
BALKAN ŞAMPİYONASINA DAVET

Edirne’ de yapılacak olan Balkan Şampiyonasına Yerköy İlçesinden Asena Taşkınöz davet edildi.